چطور بر اساس رنگ پوست لباس بپوشیم؟

به گزارش دَبی بلاگ، آیا می دانید بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی یا سبزه کدام است؟ یا رنگ لباس مناسب برای پوست روشن چیست؟ همه ما گاهی در تله انتخاب رنگ اشتباه می افتیم. فکر می کنیم یک رنگ مد سال است، برای دیگری شیک و زیبا به نظر می رسد یا از دور خوب دیده می گردد، اما وقتی خرید می کنیم، همان رنگ و همان لباس ناامیدمان می نماید.

چطور بر اساس رنگ پوست لباس بپوشیم؟

یا خیلی مواقع وقتی متوجه اهمیت انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست می شوید که یک لباس، درست مشابه همان لباسی که تن بازیگر مورد علاقه اتان دیده بودید را پوشیده اید و بر خلاف انتظارتان به نظر افتضاح می رسد!

برای این که وقت و پولتان را برای خرید لباس اشتباه هدر ندهید و انتخاب رنگ لباس کابوس شبانه شما نشود، این راهنما را تا آخر بخوانید!

اولین گام برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست

  • برای چند لحظه بی خیال رنگ مد سال و حتی رنگ های مورد علاقه اتان شوید!
  • به ساعد خود نگاه کنید تا بتوانید تشخیص دهید شما رنگ پوست روشن، گندمی، سبزه یا تیره دارید.

بهترین رنگ لباس برای پوست روشن

موهای شما باید نارنجی، بلوند یا قهوه ای باشد و معمولا دلتان می خواهد کمی آفتاب بگیرید و تیره شوید. بهترین رنگ لباس برای پوست روشن رنگ هایی است که با پوست تضاد و کنتراست ایجاد می نماید.

این رنگ ها را بپوشید

برای انتخاب لباس مناسب رنگ پوست روشن سراغ سایه های تیره در رنگ های طوسی، قهوه ای، زرشکی، سبز، سرمه ای و آبی پررنگ بروید.

این رنگ ها را نپوشید

رنگ های طبیعی و روشن و همچنین رنگ های پاستلی، انتخاب های مناسبی برای پوست روشن نیستند. این رنگ ها، پوست شما را روشن تر نشان می دهند و نباید آن ها را بپوشید!

به جای سفید، بژ روشن و طوسی، لباس هایی با رنگ های شنی، شتری، خاکی و طوسی تیره انتخاب کنید.

بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی و سبزه

پوست های گندمی و سبزه معمولا رنگ گرمی دارند. اگر سبزه باشید آفتاب سوختگی را تجربه نمی کنید و به راحتی می توانید خود را برنزه کنید. اگر این طور است دست شما برای انتخاب رنگ لباس بازتر خواهد بود.

این رنگ ها را بپوشید

برای تابستان یا سر تا پا سفید بپوشید یا رنگ های روشن طبیعی را با هم ترکیب کنید. بیشتر رنگ ها می توانند برای پوست شما مناسب باشند.

اما اگر دنبال بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی هستید و انتخاب مطمئن تری می خواهید به شما توصیه می کنیم به جای تناژ معمولی از یک رنگ، یا تناژهای تیره تر را انتخاب کنید یا تناژهای روشن تر.

مثلا به جای یک تی شرت شنی رنگ، بژ روشن بپوشید یا به جای پیراهن مردانه با رنگ موشی سراغ رنگ بنفش بروید.

این رنگ ها را نپوشید

به این دلیل که احتمالا پوست شما هاله ای از رنگ های زرد و سبز را در خود دارد بهتر است، از این دو رنگ حداقل در خصوص لباس هایی که به صورتتان نزدیک است، استفاده نکنید.

رنگ هایی مثل سبز زیتونی، زرد خردلی، سبز پسته ای و کاراملی را که درست مشابه رنگ پوست شما هستند،به ویژه در موقعیت های رسمی، نپوشید. این رنگ ها شما را برهنه نشان می دهند!

بهترین رنگ لباس برای پوست تیره

افرادی که پوست تیره دارند، درست مشابه کسانی که سبزه اند، می توانند بیشتر رنگ ها را بدون دردسر بپوشند.

این رنگ ها را بپوشید

با رنگ پوست تیره جهان روی خوش به شما نشان می دهد، هر رنگی دلتان می خواهد بپوشید؛ تنها این نکته را در نظر بگیرید که اگر رنگ های روشن و خیره کننده ای مثل سبزآبی یا آبی فیروزه ای می پوشید در بخش دیگری از لباس ها آن را با یک رنگ تیره متعادل کنید.

این رنگ ها را نپوشید

اگر قرار باشد یک رنگ را نپوشید، آن رنگ، قهوه ای است. شباهت زیاد قهوه ای به رنگ پوست شما آن را برایتان نامناسب می نماید.

همچنین برخلاف اکثر مردان که یک دست کت و شلوار مشکی یا سرمه ای دارند و این دو رنگ را به نوعی در استایل رسمی جای می دهند، بهتر است شما استفاده از آن ها را به حداقل برسانید.

نباید فراموش کنید چه بر اساس رنگ پوست بخواهید کفش، کیف و لباس انتخاب کنید، چه مد روز و چه سبک شخصی خودتان، خبرنگاران همواره بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: دیجی استایل
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 4449

به "چطور بر اساس رنگ پوست لباس بپوشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور بر اساس رنگ پوست لباس بپوشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید