کربکندی: حسینی به دنبال اسم های بزرگ نیست، ذوب آهن فقط 2، 3 بازیکن جدید می خواهد

به گزارش دَبی بلاگ، سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: خوشبختانه مربی ما دنبال اسم های بزرگ نیست و چند بازیکن جوان و دونده مدنظرش است که قطعا آن بازیکنان را جذب می کنیم.

کربکندی: حسینی به دنبال اسم های بزرگ نیست، ذوب آهن فقط 2، 3 بازیکن جدید می خواهد

رسول کربکندی در گفت وگو با خبرنگاران در رابطه با تقویت ذوب آهن و جذب بازیکنان مدنظر حسینی اظهار کرد: برای نیازهای سرمربی تیم اقدام می کنیم و تا امروز با یکی، دو بازیکن هم صحبت کردیم و بعد از قطعی شدن اسامی را اعلام می کنیم اما تیم ما دو، سه بازیکن جدید بیشتر نمی خواهد چون ذوب آهن در روزهای آخر نیم فصل تقریبا بهتر شده بود و به شرایط خوبی رسیده بود. دو، سه بازیکن در چند پست می خواهیم که آن هم با نظر مربی مان جذب می کنیم.

او درباره اخباری مبنی بر جذب یک بازیکن از تیم سپاهان گفت: ما یکی از بازیکنان سپاهان را می خواستیم که در رابطه با جذب او هم صحبت کردیم اما او نهایتا به نساجی رفت. البته خوشبختانه مربی ما دنبال اسم های بزرگ نیست و جذب بازیکنانی که مربی ما می خواهد شاید خیلی سخت نباشد. او سه چهار بازیکن جوان و دونده مدنظرش است که قطعا آن بازیکنان را جذب می کنیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اضافه نمود: مجتبی حسینی بسیار خوب و با انگیزه دارد کار می کند و بازیکنان هم مرتب و با انگیزه دارند کار می کنند. حسینی مربی ای است که با محیط کارش آشناست و بسیار در کارش تلاش می کند و زحمت می کشد. ما بسیار امیدواریم که نیم فصل خوبی را با او داشته باشیم.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 15938

به "کربکندی: حسینی به دنبال اسم های بزرگ نیست، ذوب آهن فقط 2، 3 بازیکن جدید می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کربکندی: حسینی به دنبال اسم های بزرگ نیست، ذوب آهن فقط 2، 3 بازیکن جدید می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید