43 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن بیمه درمانی

به گزارش دابی بلاگ، طبق تحقیق جدیدی که توسط محققان آمریکایی منتشر شده، حدود 43 میلیون آمریکایی به دلیل افزایش بیکاری، در خطر از دست دادن بیمه درمانی خود هستند.

43 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن بیمه درمانی

به گزارش گروه اجتماعی دابی بلاگ، مطالعه جدیدی نشان می دهد 43 میلیون آمریکایی در خطر از دست دادن بیمه درمانی فعلی خود به دلیل افزایش بیکاری و از دست دادن شغل هستند.

پایگاه خبری newsweek نوشت، یک مرکز سیاست های بهداشتی شهری و یک مرکز سیاست گذاری مالی و اجتماعی نتایج تحقیقی را با عنوان رکود مالی ناشی از ویروس کرونا چگونه می تواند بر پوشش بیمه درمانی آمریکایی ها تاثیر بگذار؟ منتشر کردند.

طبق این تحلیل، 25 تا 43 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن بیمه درمانی خود هستند که اغلب به طور مستقیم با کارفرمای فرد گره خورده است.

در این تحقیق شرح داده شده است که بیش از 30 میلیون کارگر بین 15 مارس تا 25 آوریل مطالبات اولیه بیکاری را ثبت نموده اند و پیش بینی ها نشان می دهد که تا اوایل ماه ژوئن نرخ بیکاری بین 15 تا 20 درصد باشد.

این تحلیل نشان داده است که بعضی از آمریکایی ها می توانند از قانون مراقبت های مقرون به صرفه (ACA) که با نام obama care شناخته می گردد استفاده نمایند، اما تخمین زده می گردد که بسیاری از آن ها قادر به پوشش درمانی نخواهند بود.

در این تحقیق پیش بینی شده است که نرخ 20 درصد بیکاری به طور بالقوه می تواند منجر به از دست دادن بیمه درمانی 43 میلیون آمریکایی به وسیله کارفرماهایشان گردد.

این تحقیق توسط بنیاد رابرت وود جانسون پشتیبانی شده است.

کاترین همستد، مشاور ارشد بنیاد رابرت وود جانسون در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت: سیستم فعلی اتصال بیمه به اشتغال فوق العاده ناکارآمد است؛ این مشکل بسیاری از ضعف های سیستم درمانی و بیمه ای ما را نشان می دهد.

بسیاری از اقتصاددانان و قانونگذاران با بالا رفتن نرخ بیکاری در خصوص ارتباط بین مراقبت های بهداشتی و شغل یک شخص ابراز نگرانی نموده اند.

هایدی شیرولولز، اقتصاددان ارشد آمریکایی در این باره گفت: مطمئناً کارگران فقط شغل خود را از دست نمی دهند؛ سیستم مراقبت های بهداشتی ما بیمه درمانی را بر اساس شغل اعطا می نماید؛ بنابراین میلیون ها کارگر احتمالاً بیمه درمانی تحت تامین کارفرمایان خود را از دست داده اند.

تا به امروز 33 میلیون آمریکایی برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 8653

به "43 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن بیمه درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "43 میلیون آمریکایی در معرض خطر از دست دادن بیمه درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید