آخرین تغییرات قیمت خودرو با گران شدن دلار

به گزارش دَبی بلاگ، تهران (پانا) - محصولات سایپا در بازار امروز 15 آذر 1400 هم راستا با نرخ دلار به رشد اندک خود ادامه دادند.

آخرین تغییرات قیمت خودرو با گران شدن دلار

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در نیمه آذرماه ماه بازار بعضی از خودروهای سایپا همچون روز گذشته با رشد 1 تا 3 میلیون تومان در بازار عرضه شدند و بعضی دیگر رشد قیمتی نداشتند. رشد اندک قیمت در بازار محصولات سایپا در حالی ثبت شده که قیمت دلار امروز هم بالای مرز حساس نهاده شد.

به گفته فعالان بازار خودرو افزایش قیمت دلار در بازار عبور آن از 30 هزار تومان و معین نبودن نتایج مذاکرات از سوی دیگر عمده دلیلی است که موجب شد در نیمه آبان بازار خودرو فرایند افزایشی قیمت داشته باشد.

از سوی دیگر رشد قیمت خودرو در بازار در حالی رقم خورده که به گفته فعالان بازار خودرو با توجه به نوسان پی در پی قیمت خودرو در بازار نه خریداران تمایلی برای خرید دارند و نه فروشندگان وارد بازار می شوند. با این شرایط بازار خودرو با کوچکترین خبری واکنش نشان داده و تغییر جهت می دهد.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی نهاده شده اند، می توان به شاهین، کوییکR ، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا2 و ساینا اشاره نمود.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروزتیبا2 معمولی در بازار رشد 3 میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به 188 میلیون تومان رسید. اما تیبا صندوقدار بدون تغییر در بازار امروز با قیمت 178 میلیون تومان عرضه شد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت امروز در میان خانواده کوییک امروز کوییکR رشد یک میلیون تومانی داشت و قیمت آن به 199میلیون تومانی رسید. کوییک معمولی هم با افزایش یک میلیونی قیمت در بازار 194 میلیون تومانی شد. ساینا هم امروز رشد 1میلیون تومانی داشت و با قیمت 189 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد. رصد بازار خودرو بعلاوه نشان دهنده آن است که قیمت شاهین هم امروز تغییر نداشت و در بازار 346 میلیون تومان قیمت خورد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 22178

به "آخرین تغییرات قیمت خودرو با گران شدن دلار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تغییرات قیمت خودرو با گران شدن دلار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید