آخرین شرایط پرونده های پرسپولیس، درخواست از فیفا برای ارائه گزارش

به گزارش دابی بلاگ، مهدی خواجه وند در تبادل نظر با خبرنگار مهر، در مورد شائبه های بوجود آمده درباره استعفای خود از معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: سو تفاهمی به وجود آمده بود که با صحبت های اجرا شده فعلاً حل شده است و به فعالیتم در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهم.

آخرین شرایط پرونده های پرسپولیس، درخواست از فیفا برای ارائه گزارش

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره رسیدگی به پرونده های منجر به محکومیت سرخ ها در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اضافه نمود: این پرونده ها را هر یک بصورت جداگانه پیگیر هستیم تا بتوانیم با دریافت اطلاعات کافی از آنها اعتراض هایی را انجام دهیم.

وی درباره اینکه طلب فرناندو گابریل چه زمانی پرداخت می گردد تاکید نمود: با این بازیکن دو بار مصالحه داشتیم تا بتوانیم طلب او را پرداخت کنیم. اکنون نیز مسئله ای در این زمینه برای دریافت بخش آخر طلب هایش وجود ندارد و این موضوع در دستور کار باشگاه قرار گرفته است.

خواجه وند درباره اتفاقات اتفاق افتاده در پرونده شکایت ماریو بودیمیر از باشگاه پرسپولیس که منجر به محکومیت 475 هزار یورویی این باشگاه شده است تاکید نمود: این پرونده خیلی سریع رقم خورد. از فیفا خواسته ایم تا جزئیات رای را در اختیارمان قرار دهد تا بتوانیم به آن اعتراض کنیم.

معاون حقوقی پرسپولیس درباره نحوه برخورد باشگاه با حکم فیفا در قضیه پرداخت مطالبات یک میلیون و صد هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ توضیح داد: قبلاً سعی داشتیم تا این موضوع را قبل از صدور حکم از سوی فیفا حل کنیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. به هر حال اکنون از فیفا خواستیم تا همچون قضیه مربوط به بودیمیر گردش کارِ این حکم را نیز دریافت کنیم تا در صورت امکان به کمیته استیناف فیفا شکایت داشته باشیم.

او اضافه نمود: این روال درباره پرونده های مربوط به شکایت زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ نیز خواهد افتاد تا بدانیم دلایل محکومیت باشگاه چه مواردی بوده است.

وی درباره برخورد حقوقی باشگاه پرسپولیس با عدم بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات پرسپولیس گفت: نامه دومی را برای او ارسال کردیم. گفته که میخواهد به تمرینات بازگردد. اکنون هم تمرینات تعطیل است و باید ببینیم او چه عملی را در قبال این موضوع نشان می دهد. پیگیری های حقوقی لازم را در قبال این بازیکن همچنان ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 6678

به "آخرین شرایط پرونده های پرسپولیس، درخواست از فیفا برای ارائه گزارش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پرونده های پرسپولیس، درخواست از فیفا برای ارائه گزارش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید