احداث 3 مدرسه در مناطق مرزی ایران توسط جمعی از کشتی گیران

به گزارش دابی بلاگ، سه مدرسه در مناطق مرزی شهرستان صالح آباد در منطقه مرزی ایران، افغانستان و ترکمنستان توسط جمعی از کشتی گیران و با یاری های خیرین در حال ساخت است.

احداث 3 مدرسه در مناطق مرزی ایران توسط جمعی از کشتی گیران

به گزارش دابی بلاگ، سه مدرسه در منطقه مرزی ایران، افغانستان و ترکمنستان با یاری های مردمی در روستاهای عباس آباد، شهرک حاجی و سیاه خوله در مرحله ساخت یا طراحی است و امکان حضور جمعی از دانش آموزان در دوره دبستان و یا ادامه تحصیل در دوره دبیرستان را فراهم می نماید.

امیر توکلیان، کمیل قاسمی و مرتضی علیزاده از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی کشور به نمایندگی از موسسه خیرین خادمین علی ابن ابیطالب (ع) جهت بازدید از مدارس در حال ساخت در روستاهای مرزی شهرستان صالح آباد در منطقه مرزی ایران، افغانستان، ترکمنستان حاضر شدند و از مراحل ساخت این مدارس بازدید کردند.

همچنین این گروه، نسبت به توزیع بسته های غذایی و بهداشتی در بعضی از روستاهای مرزی اقدام کردند و از طرف دیگر شرایط اجرای طرح درآمد خانوار به وسیله پرداخت حق الزحمه به بانوان روستایی، در ازای انجام طرح های مختلف سوزن دوزی پیگیری شد.

بعضی کشتی گیران و چهره های مطرح ورزش همچون رسول خادم، حسن رحیمی، کمیل قاسمی، احسان لشکری، امیر توکلیان، علی اصغر بذری، عباس طحان، هادی حبیبی، رضا لایق، عزت الله اکبری، مهدی برائتی، مصطفی علیزاده، سجاد گنج زاده، بهمن عسکری، نجمه خدمتی، نیلوفر اردلان، میمنت قاسم آبادی و جمعی دیگر از ورزشکاران رشته های مختلف به همراه پرویز پرستویی بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون در غالب موسسه خیرین خادمین علی ابن ابیطالب (ع) در این کارهای خیر در استان هایی همچون سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خوزستان، مناطق اطراف تهران و ... حضور دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 11224

به "احداث 3 مدرسه در مناطق مرزی ایران توسط جمعی از کشتی گیران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 3 مدرسه در مناطق مرزی ایران توسط جمعی از کشتی گیران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید