ارزش سهام فیس بوک کاهش یافت

به گزارش دَبی بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ان، به نظر می رسد جدیدترین منتقدان عملکردهای فیس بوک دادستانهای ایالت های آمریکا هستند.

ارزش سهام فیس بوک کاهش یافت

به گفته لتیتیا جیمز، دادستان ایالت نیویورک، قرار است 47 دادستان ایالتی آمریکا تحقیقات آنتی تراست(ضدانحصار) درباره فیس بوک انجام دهند. این درحالی است که در ماه سپتامبر اعلام شد 7 ایالت در این تحقیق شرکت می کنند.

دادستانهای ایالت های مختلف از جمله کلورادو، فلوریدا، تنسی و منطقه کلمبیا در کنار ایلینوی، ایندیانا، تگزاس و ویرجینیا درباره فیس بوک تحقیقات انجام می دهند.

به گفته جیمز تمام ایالت هایی که در این تحقیق شرکت می کنند نگران امنیت اطلاعات کاربران فیس بوک، کاهش گزینه های انتخابی مصرف کنندگان و افزایش هزینه های تبلیغات هستند.

او در این باره اضافه کرد: ما همچنان به تحقیقات خود ادامه می دهیم و از هرگونه ابزاری که در اختیار داشته باشیم برای این منظور استفاده می کنیم.

این در حالی است که فیس بوک درباره تحقیقات آنتی تراست گفت: ما با دادستانان ایالتی به طورسازنده همکاری می کنیم و از هرگونه مصاحبه و مذاکره با سیاستگذاران درباره محیط های رقابتی استقبال می کنیم.

پس از انتشار این خبر ارزش سهام فیس بوک 3.9 درصد کاهش یافت.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 3481

به "ارزش سهام فیس بوک کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزش سهام فیس بوک کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید