از بین بردن پیری چهره با این ترفنده ها

به گزارش دَبی بلاگ، خانم ها در سنین بالا نگران پیری چهره تان نباشید شما می توانید با چند ترفند آرایشی چهره بشاش و جوانی داشته باشید.

از بین بردن پیری چهره با این ترفنده ها

حتماً تابه حال خانم های زیادی را در سنین بالا مشاهده نموده اید که ظاهر بسیار بشاش و جوانی دارند و شاید باورتان نگردد که این افراد پا به سن گذاشته اند یا از شنیدن سنشان تعجب کنید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید تا چند ترفند آرایشی برای پنهان کردن پیری به شما آموزش دهیم.

چند ترفند آرایشی برای پنهان کردن پیری

در این قسمت به شما چند ترفند آرایشی را آموزش می دهیم.

پنهان کردن پیری با استفاده از پرایمر

پرایمر سطح پوست را صاف و یکدست می نماید و باعث ماندگاری بیشتر آرایش می گردد. بعلاوه می توانید از انواع پرایمرهای رنگی به عنوان کرم پودر و مرطوب کننده هم بهره ببرید.

پنهان کردن پیری با استفاده از کرم پودرهای سبک

هرگز از کرم پودرهای سنگین یا پنکک های سنگین استفاده نکنید، زیرا شبیه کسانی می شوید که یک ماسک غیرطبیعی روی صورتشان گذاشتند. به جای آن سعی کنید که کرم پودرهای سبک را به کار بگیرید که ظاهری طبیعی تر را برای شما ایجاد می نماید.

براش کرم پودر را از قلم نیاندازید

کرم پودر را با دست روی صورتتان نزنید. بعلاوه برای استفاده از اسفنج آرایشی می توانید از براش بهره ببرید که باعث می شوند پوشانندگی بهتری داشته باشد و بعلاوه نتایج آن را در طولانی مدت تر احساس کنید.

پنهان کردن پیری با استفاده از کانسیلر

اگر بجای پنکیک از کرم پودر استفاده می کنید، پس کانسیلر را بعد از کرم پودر از قلم نیاندازید. کانسیلر را باید قبل از کرم پودر بهره ببرید؛ اما زمانی که کرم پودر می زنید، دقیقاً متوجه می شوید که کجای پوست احتیاج به کانسیلر دارد و در نتیجه در استفاده از لوازم آرایش زیاده روی نمی کنید و همه چیز طبیعی تر به نظر می رسد.

کانسیلر را در محل صحیح بهره ببرید

کانسیلر را باید در بالای گونه بهره ببرید، نه اینکه آن را دقیقاً زیر چشم بزنید. انجام این کار باعث می گردد که نور به بالای گونه ها بتابد و هرگونه تیرگی را در زیر چشم پنهان کند. دقیقاً صاف جلوی آینه بایستید.

چانه خود را در آینه ببینید و کم کم به سمت بالا بیایید. انجام این کار باعث می گردد که بالای گونه ها را بهتر پیدا کنید و بدانید که دقیقاً لکه های تیره کجا هستند و کانسیلر را کجا بهره ببرید.

از کانسیلرهای تیره تر بهره ببرید

هنگامی که می خواهید لکه های حاصل از پیری را بپوشانید، سعی کنید که رنگ های تیره تر کانسیلر را بهره ببرید؛ زیرا اگر از کانسیلر بیش از حد روشن روی این لک ها بهره ببرید، نتیجه کار طبیعی به نظر نمی رسد.

رنگ های کانسیلر را برای پوشانندگی پیگمنتی شان ترکیب کنید

بعد از اینکه کرم پودر موردعلاقه خود را استفاده کردید، ترکیبی از رنگ ها را از پالت کانسیلر انتخاب نموده و برای ایجاد یک تناژ پوست طبیعی از آن ها بهره ببرید. فقط آن را در قسمت هایی بزنید که احتیاج به پوشانندگی بیشتر دارد.

ابروهای خود را طبیعی درست کنید

ابروهای خود را با براش به سمت پایین شانه کنید. یک خط روشن در بالای خط ابرو بکشید و سپس با براش، ابروها را به سمت بالا شانه کنید. با این روش ابروهایتان طبیعی و زیبا می گردد.

از سایه های کرم پودری بهره ببرید

این سایه ها مدت زمان بیشتری روی پلک شما دوام می آورند. مراقب باشید که سایه را بیش از حد فراتر از انتهای چشم نیاورید؛ زیرا باعث خسته نشان دادن صورت می گردد. از رنگ های طبیعی بهره ببرید یا حتی می توانید چندرنگ را با یکدیگر ترکیب نموده و رنگ های مکمل را به کار بگیرید.

از هایلایتر به درستی بهره ببرید

از های لایترهای قلمی به عنوان کانسیلر یاری بگیرید و آن را برای گوشه داخلی و خارجی چشم خود و برای روشن کردن صورت و زیباتر کردن چشم ها بهره ببرید.

از ریمل صحیح بهره ببرید

ازآنجایی که می خواهید مژه های پرپشتی داشته باشید و خیلی در پی فر کردن یا بلندکردن مژه نیستید، بنابراین باید از ریمل های بهره ببرید که مژه هایتان را ضخیم تر و پرپشت تر نشان دهد.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید این رنگ موها عید 1402 مد هستند را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 7 اسفند 1401 بروزرسانی: 7 اسفند 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 29307

به "از بین بردن پیری چهره با این ترفنده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بین بردن پیری چهره با این ترفنده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید