این وسایل ثروت را از منزل شما دور می نمایند

به گزارش دَبی بلاگ، ممکن است برخی وسایل در منزل شما باشند که حس خوبی به آن ها نداشته باشید و خانه شما را شلوغ نشان دهند. با این وسایل در منزل خود چه کنیم؟

این وسایل ثروت را از منزل شما دور می نمایند

افراد بیشترین زمان خود را در خانه خود سپری می نمایند. ممکن است بعضی وسایل درچیدمان خانه شما باشند که به آن ها توجه داشته باشید که انرژی منفی در آن ایجاد می نمایند. این موضوع باعث می گردد برکت و فراوان درخانه شما جریان نداشته باشد. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی وسایلی که ثروت را از خانه دور می نماید می پردازیم.

کمدهایی که پر از لباس های کهنه است

سری به کمدهای خانه خود بزنید. لباس هایی که مدت ها است در کمد شما هستند را بیرون بیاورید. اگر دیدید که کهنه و بدون استفاده روبه رو شدید سریع آن ها را از کمد حذف کنید. بعلاوه مواردی که احتیاج به نظم دهی دارند را مرتب کنید. دراین صورت باعث می شوید که جریانی از انرژی مثبت در خانه شما ایجاد گردد.

وسایلی که خراب هستند را تعمیر کنید

برای اینکه جریانی از انرژی در خانه شما جریان پیدا کند بهتر است از وسایلی بهره ببرید که سالم باشند. اگر وسایلی در خانه داری که احتیاجمند تعمیر هستند را به سرعت تعمیرکنید یا آن ها را با وسایل نو و تازه جایگزین کنید. با این کار جریانی از انرژی و فروانی در خانه شما ایجاد می گردد.

استفاده از میزهایی با لبه های تیز

اشیایی که دارای لبه تیز هستند جریان انرژی و حرکت را در خانه شما کند می نمایند. این لبه ها می توانند شامل لبه میز ها، لبه اپن آشپزخانه و لبه های تزیینی باشند. این لبه های تیز باعث دفع انرژی مثبت می شوند. به جای این میزها می توانید از نمونه هایی با لبه گرد یا هلالی بهره ببرید. اگر هم میز شما دارای لبه ای گرد است. آن را بپوشانید تا تیزی آن گرفته گردد.

گل های خشک

یکی از وسایلی که ثروت را از خانه دور می نماید گل خشک است. استفاده از گیاهان و گل های خشک در دکور منزل باعث ایجاد انرژی منفی می گردد. بهتر است در خانه خود از گیاهان آپارتمانی سرسبز و زیبا بهره ببرید که کاملا سالم و سرحال باشند. گیاهان خشک، زرد و پژمرده جریان انرژی و برکت را در خانه شما کاهش می دهد. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی در دکور منزل به مطلب این گیاهان آپارتمانی در منزل خطرناک هستند سر بزنید.

استفاده از وسایل اضافی و زیاد

بعضی افراد عادت دارند که خانه خود را شلوغ نموده و پر از وسایل نمایند. در صورتی که از این وسایل حتی سالی یکبار هم استفاده نمی نمایند. این شلوغی زیاد در خانه آرامش را بهم می ریزد و باعث کندی حرکت انرژی در خانه شما می گردد. پس همیشه به این موضوع توجه کنید خانه شما در ساده ترین حالت ممکن باشد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی خانه شما را زیبا می نمایند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 25136

به "این وسایل ثروت را از منزل شما دور می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این وسایل ثروت را از منزل شما دور می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید