برگزاری مراسم روز ملی برچیدن پایگاه آمریکایی در بحرین شرایط اضطراری در یک پایگاه نظامی آمریکا در شاخ آفریقا

به گزارش دابی بلاگ، مرکز رسانه ای ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین امروز در اولین آدینه ماه رمضان مراسم روز ملی برچیدن پایگاه های آمریکا از این کشور را برگزار کرد.

برگزاری مراسم روز ملی برچیدن پایگاه آمریکایی در بحرین شرایط اضطراری در یک پایگاه نظامی آمریکا در شاخ آفریقا

با تور افریقای جنوبی یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

مرکز رسانه ای ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین به مناسبت روز ملی برچیدن پایگاه های آمریکا از بحرین کمپینی رسانه ای را در حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد.

طبق این گزارش، این کمپین که از چند روز گذشته شروع به فعالیت نموده است، خواهان بزرگداشت این روز به دلیل اخراج نظامی آمریکا شد که حاکمیت و استقلال بحرین را نقض و از نظام این کشور برای ارتکاب جنایت علیه ملت حمایت سیاسی و امنیتی می نماید.

مرکز رسانه ای ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین در این باره تأکید کرد که مشارکت در فعالیت های این روز تأکیدی بر محکومیت حضور نظامی آمریکا در منطقه است که همزیستی مسالمت آمیز میان ملت های آن را تهدید می نماید. این مشارکت همچنین به منزله پیروزی تمامی ملت های مظلوم است که در آتش ویرانگر تروریست آمریکایی سوخته اند.

ملت بحرین هرسال اولین آدینه از ماه مبارک رمضان را به مناسبت روز ملی برچیدن پایگاه آمریکا از این کشور جشن می گیرند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 8025

به "برگزاری مراسم روز ملی برچیدن پایگاه آمریکایی در بحرین شرایط اضطراری در یک پایگاه نظامی آمریکا در شاخ آفریقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم روز ملی برچیدن پایگاه آمریکایی در بحرین شرایط اضطراری در یک پایگاه نظامی آمریکا در شاخ آفریقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید