بهره برداری از بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در پایتخت

به گزارش دابی بلاگ، بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید - 19 امروز در بوستان ولایت واقع در جنوب تهران شروع به کار کرد.

بهره برداری از بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در پایتخت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، آیین افتتاح و بهره برداری از نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی جنوب تهران با حضور دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران، علی توکلی شهردار منطقه 19 تهران و دکتر تاملی معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.

دکتر زالی، در مراسم بهره برداری از این مرکز گفت: افراد با ورود به این مرکز، بعد از طی کردن مراحل شناسایی افراد واجد شرایط دریافت واکسن کرونا، در مرحله چهارم کار تزریق واکسن انجام می گردد.

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران با اشاره به اینکه راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون یکی از سیاست های ستاد ملی مقابله با کرونا است، اضافه کرد: به همین دلیل قرار است شهرداری تهران نسبت به واگذاری سوله ها و همچنین بوستان های مهم و پرتردد برای واکسیناسیون شهروندان همکاری کند.

وی توضیح داد: قطعاً راه اندازی این مراکز بدون همکاری و همراهی شهرداری تهران امکان پذیر نخواهد بود و جا دارد از شهردار تهران و اقدامات منطقه 19 تشکر و تقدیر کنیم.

زالی با بیان راه اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی تهران در بوستان سرخه حصار، اظهار کرد: با همکاری شهرداری تهران در کوشش هستیم این مراکز در مناطق مختلف پایتخت توسعه یابد.

وی با بیان اینکه در تهران حجم قابل توجهی از افراد بالای 60 سال از مصادیق اولویت دار گروه های هدف واکسیناسیون کرونا هستند، اظهار کرد: تامین فضا های فیزیکی مورد احتیاج و توجه به تراکنش مناسب جغرافیایی برای تسهیل شرایط دریافت واکسن سالمندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در ادامه، دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، علی توکلی شهردار منطقه 19 تهران و دکتر تاملی معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران و جمعی از مسئولان با حضور در سینما و مرکز همایش بهاران، پایگاه واکسیناسیون مستقر در این مرکز را افتتاح کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 17901

به "بهره برداری از بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید