ترامپ بالاتر از اوباما، تحسین برانگیزترین فرد آمریکا شد

به گزارش دَبی بلاگ، نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می دهد، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در صدر فهرست 10 فرد تحسین برانگیز سال 2020 این کشور و باراک اوباما در رتبه دوم قرار گرفت.

ترامپ بالاتر از اوباما، تحسین برانگیزترین فرد آمریکا شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نتیجه نظرسنجی موسسه گالوپ در آمریکا نشان می دهد، دونالد ترامپ توانست رتبه اول فهرست 10 فرد تحسین برانگیز در آمریکا را به خود اختصاص دهد.

به نوشته وبگاه هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا رکورد 12 ساله باراک اوباما رئیس جمهور سابق این کشور در قرار داشتن در صدر فهرست افراد تحسین برانگیز آمریکا را شکست.

طبق این گزارش، نتیجه نظرسنجی گالوپ که امروز سه شنبه منتشر شد حاکی از آن است که ترامپ در سال 2020 تحسین برانگیزترین فرد در آمریکا شده است.

طبق این نظرسنجی، رئیس جمهور کنونی آمریکا با 18 درصد آرا در صدر فهرست 10 فرد تحسین برانگیز این کشور قرار بگیرد و اوباما با 15 درصد در رتبه دوم قرار گرفت.

جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا هم در این نظرسنجی با 6 درصد آرا، رده سوم این فهرست را از آن خود کرد. آنتونی فائوچی مدیر رئیس موسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا با سه درصد در رتبه چهارم قرار گرفت.

طبق نظرسنجی گالوپ، پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان با اخذ دو درصد آرا رده پنجم این فهرست را کسب کرد.

ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت آمریکایی تِسلا، برنی سندرز سناتور شناخته شده ایالت ورمونت، بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت، لبران جیمز بسکتبالیست مشهور آمریکایی و دالایی لاما رهبر معنوی تبتی ها با کسب یک درصد آرا در رده های بعدی این لیست قرار گرفتند.

با مشخص شدن نتیجه نظرسنجی گالوپ در سال 2020، این دهمین بار است که ترامپ در فهرست 10 فرد تحسین برانگیز آمریکا قرار می گیرد. وی در سال های 1988، 1989 و 2011 هم در این فهرست قرار گرفته بود.

حضور بایدن در فهرست 10 فرد تحسین برانگیز در آمریکا، تا قبل از سال جاری فقط یک بار و در سال 2018 سابقه داشته است.

طبق نظرسنجی گالوپ، 48 درصد از جمهوری خواهان ترامپ را تحسین برانگیزترین فرد آمریکا انتخاب کردند که این موضوع تا قبل از این سابقه نداشت و هیچ شخصی نتوانسته بود بیشتر از دو درصد نظر مساعد جمهوری خواهان را جلب کند.

شرایط ترامپ و اوباما در میان افراد وابسته به احزاب مستقل در آمریکا با هم برابر است و هر دوی آن ها نظر مساعد 11 درصد از مستقل ها را کسب کردند.

نظرسنجی موسسه گالوپ طی روز های اول تا 17 دسامبر (11 تا 27 آذر) و از 1018 فرد بزرگسال در آمریکا گرفته شده است.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 14575

به "ترامپ بالاتر از اوباما، تحسین برانگیزترین فرد آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بالاتر از اوباما، تحسین برانگیزترین فرد آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید