ترامپ مهاجران را به مناطقی خاص انتقال می دهد

به گزارش دَبی بلاگ، ترامپ از تصمیم برای اسکان مهاجران غیرقانونی در شهرهایی خاص اطلاع داد.

ترامپ مهاجران را به مناطقی خاص انتقال می دهد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از یورونیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز آدینه از نیت خود مبنی بر اسکان دادن مهاجران غیرقانونی در شهرهای موسوم به پناه دهنده پرده برداشت. آقای ترامپ ضمن اشاره به مانع تراشی دموکراتها در تغییر قوانین مهاجرتی آمریکا، در اقدامی تلافی جویانه در حساب توئیتر خود از عزم جدی دولت برای انتقال مهاجران غیرقانونی به این مناطق اطلاع داد .

روزنامه واشنگتن پست پیشتر در گزارشی مدعی شده بود کاخ سفید در نظر داشته فشار زیادی بر تمام آژانس های مهاجرتی وارد کند تا نام تمام پناهجویانی که از آمریکای مرکزی به این کشور آمده اند، ثبت شده و به شهرهای پناه دهنده منتقل شوند .

گفته می گردد این ایده از سوی می دیویس، معاون هماهنگ نماینده سیاست های مهاجرتی کاخ سفید، در ماه نوامبر برای مبارزه حضور پناهجویان غیرقانونی در آمریکا مطرح شده بود .

اصطلاح شهرهای پناه دهنده (Sanctuary Cities) برای معین شهرهایی است که بطور کامل سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ را اجرا نمی نمایند و میزان بزه و ناامنی عمدتا در آنها بالاست.

خانم دیویس پیشنهاد نموده است مهاجرانی که پس از بازداشت شدن به شهر های مرزی منتقل شده اند، بتوانند به یکی از چندین شهر پناه دهنده نظیر شیکاگو یا لس آنجلس منتقل شوند .

بسیاری از شهرهای آمریکا بدلیل قوانین ایالتی از سیاست های سختگیرانه مهاجرتی دونالد ترامپ پیروی نمی نمایند و به اصطلاح در زمره این شهرها هستند .

متی آلبنز، یکی از مدیران مهاجرتی آمریکا در جلسه کنگره بتازگی با ابتکار عمل کاخ سفید مخالفت کرد و گفت بدلیل تنظیم بودجه مراکز نگهداری از پناهجویان امکان عملی کردن آن وجود ندارد. دونالد ترامپ پس از آنکه نتوانست بودجه لازم برای ساخت دیوار هزاران کیلومتری با مرز مکزیک را از سوی کنگره آمریکا تامین کند، میخواهد روش های جایگزین برای مبارزه با پناهجویان را بکار ببندد .

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 763

به "ترامپ مهاجران را به مناطقی خاص انتقال می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مهاجران را به مناطقی خاص انتقال می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید