تصویب تخصیص کاغذ به 122 ناشر

به گزارش دَبی بلاگ، تهران (پانا) -با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته تشکیل شد و درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید.

تصویب تخصیص کاغذ به 122 ناشر

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته شب گذشته (دوشنبه هشتم آذرماه 1400) در محل خانه کتاب و ادبیات ایران تشکیل شد و درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید. مراحل توزیع موارد مصوب نیز با فوریت در هفته جاری انجام خواهد شد.

این کمیته برای رسیدگی به درخواست سایر ناشران نیز به صورت منظم و با فاصله های کوتاه تشکیل جلسه خواهد داد و درخواست ها را بر اساس معیارهای معین شده آنالیز نموده و فرآیند تخصیص را انجام می دهد.

در ابلاغ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهتمام بر توزیع عادلانه کاغذ به ناشران فعال و نظارت دقیق بر مصرف کاغذهای تخصیص داده شده از اهم وظایف و ماموریت های این کمیته برشمرده شده است.

ناشران متقاضی باید درخواست های خود را صرفا در سامانه توزیع کاغذ و زینک کتاب به نشانی www.paperds.ir ثبت نموده و از همان طریق پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 22245

به "تصویب تخصیص کاغذ به 122 ناشر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب تخصیص کاغذ به 122 ناشر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید