جذب کارآموز در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل

به گزارش دَبی بلاگ، سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل، هم سو با مسؤولیت پذیری اجتماعی و با هدف پرورش استعدادهای نخبه ایران، برگزار می گردد.

جذب کارآموز در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، سومین دوره جذب کارآموز در مرکز توسعه شغلی ایرانسل، با هدف پرورش و جذب استعدادهای برتر و ورود آن ها به صنعت ارتباطات و خدمات دیجیتال کشور، در پنج حوزه شبکه های ارتباطی، علم داده، توسعه فناوری اطلاعات، بازاریابی و مدیریت محصول، فعالیت خود را شروع نموده است.

این دوره که به وسیله معاونت منابع انسانی ایرانسل با همکاری مدرسه اشتغال شریف برگزار می گردد، همچون دو دوره گذشته، ابتدا با آنالیز، دسته بندی و غربالگری رزومه های ارسالی، استعدادهای برتر را از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان شناسایی نموده و در مرحله بعد، با برگزاری دوره آموزشی، آن ها را با پروژه های واقعی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنا می نماید.

داوطلبان پس از گذراندن دوره آموزشی، بر اساس فعالیت هایشان، ارزیابی و مصاحبه می شوند و در صورت کسب امتیازهای لازم، فعالیت خود را به عنوان کارآموز در اولین اپراتور ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج ایران، شروع می نمایند. بعلاوه همچون دو دوره گذشته، کارآموزان این فرصت را خواهند داشت تا با رویکرد اثرگذاری، عضوی از خانواده ایرانسل شوند و اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران را در تغییر استراتژی برای حرکت از اپراتور خدمات دهنده ارتباطی (telco) به شرکت فناوری محور (techco)، همراهی نمایند. تعداد کارآموزانی که در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل جذب خواهند شد، 50 نفر است.

پیش از این نیز، اولین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل، در سال 98 با همکاری مدرسه اشتغال شریف برگزار شده بود. دومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل نیز در بهمن ماه 1399، با دریافت چهار هزار رزومه، فعالیت خود را شروع نموده بود که از میان کارآموزان نهایی، بیست نفر به خانواده ایرانسل پیوستند.

منبع: فوت و فن
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 29578

به "جذب کارآموز در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب کارآموز در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید