خبرنگاران تهرانی ها برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت مراقب کلاهبرداران باشند

به گزارش دابی بلاگ، تهران- خبرنگاران- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، نسبت به درخواست سرپرست خانوارها برای دریافت وام یک میلیون تومانی قرض الحسنه هشدارهایی را ارائه کرد تا شهروندان در دام سودجویان گرفتار نشوند.

خبرنگاران تهرانی ها برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت مراقب کلاهبرداران باشند

به گزارش روز چهارشنبه پلیس تهران بزرگ، سردار کیوان ظهیری با اشاره به ثبت نام وام قرض الحسنه دولت به حساب سرپرست خانوارهای یارانه ای واریز گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که سودجویان و کلاهبرداران برای رسیدن به نیت های بزهکارانه خود دست به اقدامات نوین و جدیدی می زنند و مردم باید با هوشیاری دقیق تری اقدامات اینترنتی را انجام دهند تا در دام این سودجویان گرفتار نشوند.

وی افزود: سرپرستان خانوارها باید توجه داشته باشند که برای ثبت نام و دریافت وام یک میلیون تومانی از سوی وزارت رفاه به آنها پیامکی ارسال می شود و در صورت تمایل سرپرست خانوار این پیامک را تایید می کند و هیچ نیازی به ثبت نام سایتی یا ارائه مشخصات کارت بانکی نیست.

ظهیری گفت: پس از تایید این پیامک از سوی سرپرست خانوار مبلغ وام قرض الحسنه یک روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

به گزارش دابی بلاگ، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر این که دریافت وام یک میلیون تومانی قرض الحسنه ای که در ستاد اقتصادی دولت تصویب شده نیاز به ثبت نام در هیچ سایتی ندارد، گفت: سرپرستان خانوار باید از طریق پیامکی که با سرشماره وزارت تعاون ارسال می شود، درخواست وام خود را تایید کنند.

رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه اقساط قرض الحسنه وام یک میلیون تومانی از تیر ماه از یارانه نقدی کسر خواهد شد، گفت: بر اساس توافقات اجرا شده اقساط این وام یک میلیون تومانی که به 23 میلیون خانوار ایرانی که یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی دریافت می کنند، ارائه می شود 35 هزار تومان در هر ماه خواهد بود.

معاون رییس جمهوری با بیان اینکه، سرپرست خانوار برای دریافت این یک میلیون تومان وام قرض الحسنه بایستی اعلام آمادگی خود را از طریق پیامک اعلام کند، گفت: برای پرداخت این وام به 23 میلیون خانوار رقمی نزدیک 23 هزار میلیارد تومان باید از طریق منابع بانکی در اختیار سازمان هدفمندی یارانه ها قرار گیرد و این مبلغ به صورت یکجا به حساب سرپرستان خانوارهایی که درخواست خود را تایید کرده اند واریز خواهد شد.

به گفته وی، در ستاد اقتصادی دولت مصوب شد تا این مبلغ قبل از شروع ماه مبارک رمضان به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 7777

به "خبرنگاران تهرانی ها برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت مراقب کلاهبرداران باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تهرانی ها برای دریافت وام یک میلیون تومانی دولت مراقب کلاهبرداران باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید