درگ سه تفنگدار ژرمن (فیلم و عکس)

به گزارش دَبی بلاگ، در بخش سدان های پرفورمنس به واقع ب ام و M5، مرسدس E63 AMG و آئودی RS6 حکمرانی می نمایند. البته آئودی سدان نیست اما این نمی تواند مانعی برای مقایسهٔ آن با رقبای سنتی اش باشد.

درگ سه تفنگدار ژرمن (فیلم و عکس)

به گزارش خبرنگاران، به همین دلیل حالا کارواو در جدیدترین ویدئوی خود این سه تفنگدار ژرمن که همگی به تازگی بروز شده اند را به رقابت جذاب دعوت نموده است البته این رقابت زیر بارش شدید باران برگزار گردیده و مت واتسون شرح می دهد که به دلیل تدارکات مجبور شده با وجود لغزنده بودن راستا درگ را برگزار کند.

البته برگزاری درگ در این شرایط هم می تواند مزیت های خاص خود را داشته باشد زیرا عملکرد خودروهای را روی راستا خیس و لغزنده به خوبی نشان می دهد.

در این شرایط، مهم ترین موضوع انتقال بدون مشکل قدرت به زمین است که از این نظر آئودی و سامانهٔ چهارچرخ محرک کواتروی آن بهتر عمل می نماید زیرا علیرغم قدرت کمتر و وزن بیشتر می تواند در درگ های اول رقبای هم وطن را مغلوب کند؛ اما این رقابت صرفاً به درگ های ایستاده محدود نمی گردد و مسابقه های رولینگ هم وجود دارد.

در رولینگ شاهد رقابت تنگاتنگی بین M5 کامپتیشن و E63 S هستیم اما نهایتاً با انجام چند تغییر در زمان بندی تعویض دنده، این مرسدس بود که بهتر عمل کرد و رقیب باواریایی را پشت سر گذاشت.

استیشن آئودی هم در اینجا فقط نظاره گر بود و جلو افتادن رقبا را تماشا می کرد. آخرین رقابتی که بین این سه خودرو برگزار گردید هم آزمایش ترمز بود که می توانید نتیجهٔ آن را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

این ویدئو نشان می دهد که در مسابقات ماشینی فقط اعداد مهم نیستند، خصوصاً در درگ که عوامل زیادی می تواند روی نتیجه تأثیرگذار باشد.

تعداد بازدید : 94

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 15696

به "درگ سه تفنگدار ژرمن (فیلم و عکس)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگ سه تفنگدار ژرمن (فیلم و عکس)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید