سهراب مرادی: امیدوارم بتوانم به رقابتهای جهانی برسم

به گزارش دَبی بلاگ، به گزارش خبرنگار، سهراب مرادی ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری در جمع خبرنگاران به آخرین وضعیت مصدومیتش اشاره نمود و گفت: هنوز از ناحیه کتف مصدوم هستم و باید روند درمانی و تمرینات سبک را پشت سر بگذارم. فقط امیدوارم بتوانم به مسابقات جهانی برسم، اما هنوز 100 درصد آماده نیست.

سهراب مرادی: امیدوارم بتوانم به رقابتهای جهانی برسم

وی ادامه داد: خوشبختانه مصدومیت کمرم خیلی بهتر شده اما سال جاری خیلی بدشانسی آوردم و چندین بار دچار مصدومیت شدم که امیدوارم با بهبودی کامل بتوانم در مسابقات جهانی شرکت کنم

دارنده مدال طلای المپیک درخصوص مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری و انتخاب علی مرادی به عنوان رئیس فدراسیون گفت: نشست مجمع در کل بسیار خوب برگزار گردید و شرایطی به وجود آمد که تمامی صاحبان رأی بتوانند آزادانه نظر خود را بیان نمایند و رأی خود را در صندوق بیاندازند.

مرادی در واکنش به شکسته شدن رکوردش توسط وزنه بردار چینی هم گفت: این وزنه بردار چینی بسیار فنی و توانمند است که سال گذشته هم عملکرد بسیار خوبی داشت. طبیعتاً باید خودم را برای مسابقات آینده آماده کنم چراکه قهرمانی و حفظ آن به هیچ عنوان راحت و آسان نیست. برای کسب قهرمانی موانع زیادی وجود دارد، موانعی مثل رقیب، مصدومیت و حتی دوری از خانه و خانواده و مسائل دیگر که باید تمام آنها را برای رسیدن به هدف نهایی تحمل کرد. این را گفتم که بعضی ها بدانند کسب این قهرمانی ها ساده نیست و من هم با تحمل این سختی ها قهرمان شدم.

وی در انتها به سفر احتمالی به آلمان اشاره نمود و گفت: باید برای ادامه روند درمانی ام به آلمان سفر کنم که کوشش خواهم کرد با پشت سر گذاشتن این مسائل به رقابتهای جهانی برسم که البته هنوز چیزی بطور 100 درصد تعیین نیست.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1552

به "سهراب مرادی: امیدوارم بتوانم به رقابتهای جهانی برسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهراب مرادی: امیدوارم بتوانم به رقابتهای جهانی برسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید