قنبرپور: تکرار قهرمانی پرسپولیس برای برخی دردسرساز و آزاردهنده شده است

به گزارش دابی بلاگ، تهران (پانا) - پیشکسوت پرسپولیس از عملکرد این تیم در فصل های اخیر تمجید کرد.

قنبرپور: تکرار قهرمانی پرسپولیس برای برخی دردسرساز و آزاردهنده شده است

مصطفی قنبرپور در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعا هیچ کس انتظار نداشت و ندارد، تکرار قهرمانی، آن هم برای پنجمین بار، کار آسانی باشد، اما عملکرد تیم در بازی های گذشته و جذب بازیکنان جدید، این تحلیل را به من می دهد که بدون هرگونه جانبداری، پرسپولیس شانس اول قهرمانی است که البته برای این فصل رقیب سرسختی مثل سپاهان دارد که در این فصل محترم و حساب شده عمل نموده است.

وی ادامه داد: البته این یک رقابت برابر نیست، چون توجه و فشار روی پرسپولیس و اعضای تیم خیلی بیشتر است. این مساله باعث می گردد انرژی و توان روحی و ذهنی بیشتری از بازیکن و مربی پرسپولیس گرفته گردد. این مساله به خودی خود به خاطر پیشینه، بزرگی و محبوبیت پرسپولیس وجود دارد و حالا چهار سال قهرمانی پیاپی نیز به آن اضافه شده است.

مصطفی قنبرپور در ادامه توضیح داد: در چنین شرایطی طبیعی است که بسیاری به دنبال تغییر رویه در فوتبال و لیگ ایران و معرفی قهرمان جدید باشند. منظورم شخص حقیقی و حقوقی خاصی نیست ولی به طور کلی قهرمانی های پی در پی پرسپولیس که با شایستگی به دست آمده و کاملا تحلیل و بررسی فنی دارد، هم برای برخی آزار دهنده شده است و هم عده ای را به دردسر انداخته است. پس برای باب میل برخی نیست که این اتفاق بار دیگر روی دهد، حتی اگر برای عدم تحقق آن، قدمی بر ندارند.

پیشکسوت سرخپوشان که با پرسپولیس به قهرمانی آسیا رسیده است، درباره شانس پرسپولیس برای راهیابی دوباره به فینال آسیا خاطر نشان کرد: قبل از این مورد، مهم است که تمام اعضای تیم و باشگاه متوجه باشند که انسجام درونی و پشتیبانی فداکارانه از یکدیگر می تواند به گذر توام با سلامت پرسپولیس از حاشیه ها و مسائل یاری کند.

وی بیان نمود: پرسپولیس در تمام این سال ها با مسائل اقتصادی روبرو بوده است. عملا بدون فداکاری و صبوری بازیکنان برابر ناملایمات اقتصادی، امکان هیچ موفقیتی وجود نداشت ولی بازیکنان در پرسپولیس به خوبی متوجه شده اند، با وجود تمام مسائلی که به خاطر معوق ماندن دریافت مطالبات متحمل می شوند، بالاخره این مطالبات پرداخت می گردد اما وقتی یک بازیکن را از دست می دهند، دیگر راه بازگشت و جبرانی برای آن نیست. از سوی دیگر، همان طور که گفتم، فشار روی عوامل پرسپولیس خیلی بیشتر است. پس همواره ناچار هستند خیلی بیشتر از بازیکنان نزدیکترین رقیبان خود، انرژی بگذارند، کوشش نمایند و مراقب باشند و طرفداران که واقعا سرمایه اصلی و عامل موفقیت پرسپولیس هستند باید همواره متوجه و مراقب این بخش از کار کادر فنی و بازیکنان باشند و به آنها یاری نمایند.

قنبرپور در ادامه اضافه نمود: اگر همه این ها اتفاق بیفتد، پرسپولیس باز هم می تواند به فینال آسیا برود. در دو بار قبلی هم دیدیم که پرسپولیس فاصله محسوسی تا قهرمانی هم نداشت و هر بار یکسری مسائل سر راه این تیم نهاده شد. یک بار یک بازی می توانست به تعویق بیفتد و نیفتاد، یک بار دیگر یک بازی باید برگزار می شد تا تیم در شرایط مسابقه باشد و اینها از پرسپولیس دریغ شد، در حالی که هر دو بار پرسپولیس از محرومیت ها، آسیب جدی دیده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 16574

به "قنبرپور: تکرار قهرمانی پرسپولیس برای برخی دردسرساز و آزاردهنده شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبرپور: تکرار قهرمانی پرسپولیس برای برخی دردسرساز و آزاردهنده شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید