ماسیمیلیانو آلگری: سرمربی بعدی شانس 90 درصدی برای قهرمانی دارد!، بدون هیچ گونه حسرتی یوونتوس را ترک می کنم

به گزارش دَبی بلاگ، ماسیمیلیانو آلگری در آخرین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اظهارات جالبی به زبان آورد.

ماسیمیلیانو آلگری: سرمربی بعدی شانس 90 درصدی برای قهرمانی دارد!، بدون هیچ گونه حسرتی یوونتوس را ترک می کنم

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری پس از شکست 2 بر صفر تیمش در خانه سامپدوریا در هفته پایانی رقابت های سری A، طی آخرین کنفرانس خبری به عنوان سکاندار یوونتوس اظهارات جالبی به زبان آورد.

سرمربی تیم ملقب به بانوی پیر گفت: برای آینده جایی را انتخاب خواهم کرد که در آن روزهای خوبی را پشت سر بگذارم و دستاوردهای بزرگی رقم بزنم. بدون هیچ گونه حسرتی یووه را ترک می کنم. اینجا روزهای بزرگی داشتم و بیش ترین تلاش را صرف موفقیت تیم کردم. از کل مجموعه از رئیس گرفته تا راننده باشگاه متشکرم.تیمی را ترک می کنم که شانس زیادی برای کسب نهمین اسکودتوی متوالی در فصل آینده دارد. سرمربی بعدی، تیمی برنده و دارای 90 درصد شانس برای قهرمانی در لیگ داخلی در اختیار می گیرد!

او در ادامه افزود: فعلا ترجیح می دهم از یوونتوس دور بمانم ، اندکی استراحت کنم و سپس در انتظار آینده بنشینم.16 فصل متوالی است که در دنیای مربیگری فعال هستم و اگر پیشنهاد خوبی داشته باشم، ادامه خواهم داد. به نظرم بهترین زمان برای خداحافظی و جدایی از یوونتوس فرار رسیده بود.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 1177

به "ماسیمیلیانو آلگری: سرمربی بعدی شانس 90 درصدی برای قهرمانی دارد!، بدون هیچ گونه حسرتی یوونتوس را ترک می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسیمیلیانو آلگری: سرمربی بعدی شانس 90 درصدی برای قهرمانی دارد!، بدون هیچ گونه حسرتی یوونتوس را ترک می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید