مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک

به گزارش دَبی بلاگ، تئاتر بازسازی شده هنر­های Bella با پرده شیشه ای رنگی که Valle de México را به تصویر می­کشد، یک شاهکار است (اگرچه فقط در هنگام اجرا قابل مشاهده است). بر اساس طرحی از جراردو موریلو، نقاش مکزیکی (معروف به دکتر Atl)، توسط تیفانی و شرکت جواهرفروش نیویورکی تقریباً با یک میلیون قطعه شیشه رنگی مونتاژ شده است. این تئاتر صحنه نمایش اپرای فصلی و اجراهای سمفونیک و Ballet Folklórico de México است.

مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک

در طبقه4 خصوصیات Museo Nacional de Arquitectura نحوه نمایش معماری معاصر را تغییر می­دهد. علاوه بر این، کاخ نمایشگاه های موقت هنری برجسته ای را برگزار می­کند.

در ضلع شمالی David Alfaro Siqueiros سه بخشی La nueva democracia (دموکراسی نوین) و Carnaval de la vida mexicana چهار بخشی Rivera (کارناوال زندگی مکزیکی) وجود دارد. در ضلع شرقی، is José Clemente Orozcos La katharsis (Catharsis) قرار دارد که درگیری بین جنبه های اجتماعی و طبیعی بشریت را به تصویر می­کشد.

در طبقه دوم، دو اثر مربوط به اوایل دهه 1950 از روفینو تامایو، نقاش میراث Zapotec وجود دارد: : México de hoy (مکزیک امروز) و Nacimiento de la nacionalidad (تولد ملیت)، نمادی از خلق هویت دورگه (اجداد چند نژادی).

با فرو رفتن نمای سنگین مرمری در خاک­های اسفنجی زیرین، مشکلاتی به وجود آورد و پس از آن انقلاب مکزیک نیز بر مشکل افزود. سرانجام در دهه 1930 معمار فدریکو ماریسکال با استفاده از سبک مدرن تر هنر تزیینات، فضای داخلی را به پایان رساند.

منبع مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک

انتشار: 7 دی 1400 بروزرسانی: 7 دی 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 21733

به "مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه هنری Palacio de Bellas مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید