منشا دراستقلال ، کسی یاد هاشمی نسب نیفتاد

به گزارش دابی بلاگ، انتقال منشا از پرسپولیس به استقلال را باید در زمره انتقال های بی سروصدا میان سرخابی ها قرار داد. نه چیزی شبیه به حضور هاشمی نسب در استقلال و نه چیزی شبیه صید نیکبخت در اوج ازسوی سرخ ها.

منشا دراستقلال ، کسی یاد هاشمی نسب نیفتاد

انتقالی کم صدا از پرسپولیس به استقلال

خبرانتقال گادوین منشاء ازپرسپولیس به استقلال آن قدرجذاب و فراگیرنیست که هفته ها مشغولیت ایجاد کند. شاید ساعاتی بعد ازتوافق استقلال با این بازیکن، خبربرای همه عادی گردد،که شد!

منشاء دراستقلال، خب چه اشکالی دارد؟ این جمله را حتی مسئولان باشگاه پرسپولیس هم چندی پیش به زبان آورده بودند ودرروزهایی که سران باشگاه استقلال به ظاهرمخفیانه با منشاء قهوه می نوشیدند، پرسپولیسی ها بدون توجه به چنین انتقالی تنها درپی خلاص شدن ازدست این بازیکن بودند! -

بازیکن مازاد لیست برانکو دربرهه ای به استقلال ملحق شد که ازلحاظ فنی هیچ حساسیتی برای این باشگاه به همراه ندارد. حال شاید طرفداران پرسپولیس دردربی ازخجالت منشاء درآیند اما انتقال منشاء ازپرسپولیس به استقلال را باید درزمره بی سروصداترین انتقال های میان دوتیم دانست. چیزی شبیه به آن روزکه علی علیزاده ازپرسپولیس به استقلال ملحق شد یا حتی علی انصاریان.

جدایی منشاء ازپرسپولیس و پیوستن به استقلال هرگزنمی تواند دردسته انتقال های پرصدای میان این دوباشگاه باشد. هیچ گاه فکرش را هم نکنید که این انتقال شباهتی به انتقال مهدی هاشمی نسب ازپرسپولیس به استقلال باشد.

آن روزها را به یاد دارید؟ علی فتح الله زاده، مدیرعامل سابق استقلال کاری کرد که هنوزهم گاهی ازآن سخن به میان آید. یا ماجرای پیوستن نیکبخت ازاستقلال به پرسپولیس! آن انتقال نیزبعد ازانتقال هاشمی نسب خبربسیارمهیبی برای استقلال بود و دل های بسیاری را دراستقلال به دردآورد.

حضورمنشاء دراستقلال اما تنها بهانه ای است برای حمله بعضی طرفداران پرسپولیس به این بازیکن وگرنه آن ها نیزازته قلب نسبت به این انتقال احساس شکست خوردگی نمی نمایند وهیچ گاه به یاد روزی نخواهند افتاد که ستاره تابناک شان(مهدی هاشمی نسب) ازتیم شان به استقلال رفت.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 254

به "منشا دراستقلال ، کسی یاد هاشمی نسب نیفتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منشا دراستقلال ، کسی یاد هاشمی نسب نیفتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید