مهاجری: به خاطر تهمت تبانی، تمرکز نداشتیم، امیدوارم ذهن بیمار آقایان آرام گرفته باشد

به گزارش دَبی بلاگ، سرمربی ماشین سازی تبریز می گوید تهمتی که بابت تبانی تیمش در مصاف با تراکتورسازی مطرح بوده باعث شد تا شاگردانش نتوانند نمایش خوبی ارائه دهند.

مهاجری: به خاطر تهمت تبانی، تمرکز نداشتیم، امیدوارم ذهن بیمار آقایان آرام گرفته باشد

به گزارش خبرنگاران، رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی تبریز بعد از شکست دو بر صفر مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار کرد: به تیم تراکتورسازی بابت بازی خوبی که کردند تبریک می گویم. در طول هفته گذشته آنقدر فشار روانی به بازیکنانم آورده و تهمت تبانی زدند که باعث شد بازیکنانم در چند قدمی دروازه نتوانند گلزنی کنند. برخی قصاص قبل از جنایت کردند. تاکنون هیچ تیمی مقابل تراکتورسازی این همه موقعیت پیدا نکرده بود. ما امروز موقعیت های زیادی داشتیم اما به دلیل فشار روانی نتوانستیم استفاده کنیم. تیم های بزرگی مقابل سپاهان و استقلال مقابل تراکتورسازی اینگونه بازی نکرده بودند. ما اشتباه فردی داشتیم و این اشتباهات باعث شد گل بخوریم. گل دوم هم مشکوک به آفساید بود. غیبت معبودی نیز برایمان گران تمام شد و با تعویض هایی که در آن منطقه بازی کردیم، نتوانستیم جای خالی او را پر کنیم. در روزی که می توانستیم بازنده نباشیم، شکست خوردیم.

او اضافه کرد: امیدوارم ذهن بیمار آقایانی که در طول هفته گذشته به ما فشار روانی آوردند کمی آرام گرفته باشد. اگر ما همیشه تمرکز نداشتیم، امروز شرایطمان بدتر از این بود. ما پله پله بهتر می شویم. تا زمانی که گل نخورده بودیم، خوب بازی کردیم اما بعد از گل، روی به بازی احساسی آوردیم چرا که می ترسیدند انگ تبانی به آن ها زده شود. به خاطر اینکه به ما تهمت تبانی نزنند، حتی بازیکن مصدوممان را هم بازی دادیم. ما شروع خوبی داشتیم و دریافت گل دوم کارمان را سخت تر کرد. تراکتورسازی تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد. بازیکنان این تیم می دانستند چگونه باید روند بازی را مدیریت کنند.

سرمربی ماشین سازی اظهار کرد: اگر بازیکنانم تمرکز لازم را داشتند موقعیت هایمان گل می شد. دفاع های کناری ما باید فعال و متحرک باشند. به دلیل کمبود مهره مجبور شدیم چند بازیکن را در پست غیرتخصصی بازی دهیم. فیلم بازی را کنترل می کنم و اگر ببینم بازیکنی نتوانسته نفس خود را کنترل کرده و تک روی کند با جریمه روبه رو خواهد شد.

مهاجری همچنین گفت: ما نزدیک به 22 بازیکن داریم و شاید کیفیت آن ها در یک سطح نباشد اما باید تغییراتی در ترکیبمان داده و به بازیکنانی بازی دهیم که انگیزه بازی کردن داشته باشند. چرا که دغدغه قهرمانی یا سقوط نداریم و باید تیممان را برای هر مسابقه از نظر روانی آماده کنیم. باشگاه باید درباره نرسیدن بازیکن خارجی به بازی توضیح بدهد. ما تا ظهر پیگیر او بودیم. آمدن تماشاگر می تواند به ما انگیزه بدهد.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 478

به "مهاجری: به خاطر تهمت تبانی، تمرکز نداشتیم، امیدوارم ذهن بیمار آقایان آرام گرفته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: به خاطر تهمت تبانی، تمرکز نداشتیم، امیدوارم ذهن بیمار آقایان آرام گرفته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید