ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور

به گزارش دابی بلاگ، کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب به کشور از روز چهارشنبه اطلاع داد و گفت: روز آدینه اغلب نقاط کشور جوی پایدار و آرام خواهد داشت.

ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور

کبری رفیعی امروز (دوشنبه) درباره شرایط آب وهوا به ایرنا، گفت: امروز در شمال غرب، سواحل خزر و شمال شرق، بارش ها ادامه دارد و در بخش هایی از مرکز و شرق کشور بارش پراکنده باران پیش بینی می گردد.

به گفته رفیعی امروز شدت بارش ها در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی خواهد بود و روز سه شنبه بارش ها در شمال غرب کاهش می یابد، اما در شمال شرق و سواحل خزر باران ها ادامه دارد و به تدریج در اواخر وقت، سامانه بارشی از شمال شرق کشور خارج می گردد.

کارشناس سازمان هواشناسی اطلاع داد:روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری از شمال غرب وارد می گردد و موجب بارش باران در این منطقه خواهد شد.

وی گفت: برای امروز وزش باد شدید موقت در غرب و جنوب غرب کشور، استان تهران، استان مرکزی، غرب اصفهان، استان سمنان و خراسان رضوی پیش بینی می گردد؛ هوای تهران که روز گذشته گرمترین روز در هفته را داشت امروز خنک تر و آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری گاهی با وزش باد شدید پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 8645

به "ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید