وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد

به گزارش دَبی بلاگ، باکو - خبرنگاران - فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران بامداد پنجشنبه در راس یک هیات اقتصادی برای حضور در 13 اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان، وارد باکو شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد

به گزارش خبرنگاران، 13 اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و جمهوری آذربایجان روزهای 23 و 24 اسفندماه جاری در باکو برگزار خواهد شد.

در این اجلاس راهکارهای گسترش همکاری های ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه های سرمایه گذاری، تجاری، مالی و بانکی،گمرک و مسایل مرزی، ارتباطات ،انرژی و محیط زیست، کشاورزی ، امنیت غذایی و بهداشت ، علمی و آموزشی و فرهنگ و گردشگری در قالب هشت کمیته تخصصی بررسی می شود.

دیدار با الهام علی اف رییس جمهوری، نخست وزیر، وزیر اقتصاد، وزیر کشاورزی، رییس بانک ملی،رییس راه آهن و رییس گمرک جمهوری آذربایجان و حضور در همایش تجاری مشترک و بازدید از کوی صنعتی پیراللهی حومه باکو از جمله برنامه سفر دو روزه وزیر امور اقتصاد و دارایی کشورمان می باشد.

در پایان 13 اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و جمهوری آذربایجان چند سند مربوط به نتایج این اجلاس به امضای مسوولان مالی دو کشور خواهد رسید.

12 اجلاس قبلی کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و جمهوری آذربایجان اسفندماه سال گذشته در تهران برگزار شده بود.

شبک**خاورم** 337**1392

pariha.com: پریها: اخبار، سرگرمی، ورزش، فال، پزشکی، سینما، هنر، گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 545

به "وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید