کشف 60 میلیارد ریال داروی فاسد در شیراز

به گزارش دَبی بلاگ، رئیس پلیس امنیت مالی فارس از کشف600 قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته به ارزش 60 میلیارد ریال در شهر شیراز اطلاع داد.

کشف 60 میلیارد ریال داروی فاسد در شیراز

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس پلیس امنیت مالی فارس از کشف600 قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته به ارزش 60 میلیارد ریال در شهر شیراز اطلاع داد.

سرهنگ ابراهیم یگانه در تشریح جزییات این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت مالی استان با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات شبانه روزی از نگهداری و دپو مقادیر زیادی دارو در یکی از محله های شهر شیراز آگاه و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، یگانه اضافه نمود: در این راستا انبار متعلق به یکی از داروخانه های شهر شیراز مورد شناسایی قرار گرفته و مأموران با هماهنگی مقام قضائی، برای آنالیز موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئیس پلیس امنیت مالی فارس ادامه داد: در بازرسی مأموران انتظامی از آن انبار، 600 قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته که به صورت مخفی و جاسازی شده در آن مکان نگهداری و دپو شده بود، کشف و در این خصوص یک متهم دستگیر شد.

یگانه با بیان اینکه همه دارو های کشف شده تاریخ مصرف گذشته و بسیاری از آن ها از دارو های کمیاب و مربوط به بیماری های خاص است، عنوان نمود: کارشناسان مربوطه ارزش این محموله داروی کشف شده را 60 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 17296

به "کشف 60 میلیارد ریال داروی فاسد در شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 60 میلیارد ریال داروی فاسد در شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید