803 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در استان سمنان ایجاد شد

به گزارش دابی بلاگ، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از ایجاد 803 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: برای این طرح ها 30میلیارد و 335 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

803 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در استان سمنان ایجاد شد

به گزارش دابی بلاگ به نقل از مهر، محسن مسعودیان راد صبح یک شنبه 10 آذرماه به میزبانی سالن جلسات کمیته امداد سمنان بابیان اینکه طی هشت ماهه نخست سال جاری 803فرصت شغلی برای مددجویان در کمیته امداد استان سمنان ایجادشده است، ابراز داشت: هدف از ایجاد فرصت های شغلی توانمندسازی و بهبود شرایط معیشت مددجویان است که این مهم در کمیته امداد به طور جد پیگیری می شود.

وی بابیان اینکه عمده مشاغل ایجادشده در حوزه امور خدماتی با 379 طرح است، افزود: 330 طرح دام پروری، 53 طرح کشاورزی، 20 طرح صنایع دستی و 18 طرح صنعتی و معدنی به ترتیب بیشترین حوزه مشاغل ایجادشده را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه به طورکلی یازده طرح شیلات تحت نظارت کارشناسان اشتغال این نهاد باهدف پایدارسازی و جلوگیری از راکد شدن قرار گرفته است، ابراز داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون سه طرح شیلات برای مددجویان این نهاد اجرایی شده است.

مسعودیان راد بابیان اینکه برای ایجاد این فرصت های شغلی 30 میلیارد و 335 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، شرح داد: چهار هزار و 890 طرح فعال اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد تحت نظارت این نهاد قرار گرفته است که همکاری بانک ها، صندوق ولایت امداد و صندوق توسعه ملی در این امر شایان تقدیر است.

وی بابیان اینکه برای افراد جویای کار از محل همین بانک ها تسهیلات مناسب پرداخت شده است، افزود: با توجه به اینکه ایجاد اشتغال یکی از راه های توانمندی و خودکفایی مددجویان محسوب می شود لذا متقاضیان و مددجویان می توانند برای مشاوره شغلی به کمیته امداد مراجعه و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 4206

به "803 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در استان سمنان ایجاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "803 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در استان سمنان ایجاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید