استقلال - بشیکتاش؛ نیم فصل در آنتالیا

به گزارش دَبی بلاگ، استقلالی ها در کوشش هستند تا بتوانند از فرصت حضور ایرانی ها در کشور های دیگر، نهایت استفاده را ببرند و راه های مختلف درآمدزایی را امتحان نمایند. آن ها پیش از آغاز فصل هم اردویی مجانی در ترکیه داشتند و تنها هزینه بلیت رفت و برگشت و پول تو جیبی بازیکنان را پرداخت کردند.

استقلال - بشیکتاش؛ نیم فصل در آنتالیا

باشگاه استقلال تهران از همین حالا برنامه نیم فصل خود را تا حدودی معین نموده است. آبی ها قصد دارند اردوی خود را در کشور ترکیه و در شهر آنتالیا برگزار نمایند البته در آن فصل از سال احتمالاً هوا کمی سرد است، درست مثل تهران.

به گزارش آی اسپورت، استقلالی ها که پیش از آغاز فصل هم اردوی خود را در ترکیه برگزار کردند از حالا برای نیم فصل و برای سفر به این کشور برنامه ریزی لازم را انجام داده اند.

باشگاه بشیکتاش هم قرار است در زمستان اردوی خود را در آنتالیا برگزار کند. اخیراً استقلالی ها با مسئولان آن ها مذاکراتی برای انجام بازی محبت آمیز داشتند و باشگاه ترکیه ای قبول کرد که با تیم ایرانی بازی محبت آمیز ای را برگزار کند. بشیکتاش در این مسابقه قرار است بازیکنان استقلال را هم زیر نظر داشته باشد.

قرار است باشگاه استقلال و بشیکتاش قبل از این دیدار پیمان خواهرخواندگی هم با یکدیگر امضا نمایند. همچنین با برنامه ریزی دو باشگاه قرار است بلیت فروشی صورت بگیرد که با توجه به حضور ایرانی های زیاد در ترکیه، مسئولان امیدوارند استقبال از مسابقه خوب باشد و بتوانند درآمدزایی هم داشته باشند.

استقلالی ها در کوشش هستند تا بتوانند از فرصت حضور ایرانی ها در کشور های دیگر، نهایت استفاده را ببرند و راه های مختلف درآمدزایی را امتحان نمایند. آن ها پیش از آغاز فصل هم اردویی مجانی در ترکیه داشتند و تنها هزینه بلیت رفت و برگشت و پول تو جیبی بازیکنان را پرداخت کردند.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 2952

به "استقلال - بشیکتاش؛ نیم فصل در آنتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - بشیکتاش؛ نیم فصل در آنتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید