اسکی باز معلول: هنوز هم امیدوار به اعزام به پارالمپیک هستم

به گزارش دَبی بلاگ، عضو تیم ملی اسکی معلولان در رشته اسنوبرد پس از حذف از لیست نفرات اعزامی به پارالمپیک گفت: با وجود این که از لیست نفرات اعزامی به پارالمپیک زمستانی خط خوردم، اما همچنان امیدوار به اعزام هستم و تمرینات خود را متوقف نکرده ام.

اسکی باز معلول: هنوز هم امیدوار به اعزام به پارالمپیک هستم

پوریا خلیل تاش در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از بازیهای پارالمپیک زمستانی 2018 کره 3 سال به طور پی در پی تمرین می کردم تا با کسب سهیمه در پارالمپیک چین نیز حضور داشته باشم، حتی برای بهبود عملکردم تمریناتم را در جزیره کیش دنبال می کردم تا در بهترین شرایط راهی چین شوم. با وجود این که سهمیه کسب کرده ام اما به دلیل سیاست کیفی گرایی کمیته ملی پارالمپیک و با نظر کمیته فنی صلاحیت حضور در این رقابتها را ندارم، البته این طور نیست که حق من خورده شود اما امیدوارم فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک در تصمیم خود تجدیدنظر کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای پیگیری تمرینات در جزیره کیش تحت حمایت فدراسیون یا کمیته ملی پارالمپیک بودید، گفت: در جزیره کیش علاوه بر پیگیری تمرینات خود، کار هم می کردم تا هزینه ایاب و ذهاب و سایر مخارجم را تامین کنم. در 3 سال گذشته تمام تمرکزم روی اسکی بوده و تلاشم در ابتدا کسب سهمیه و سپس حضور پیروز در پارالمپیک زمستانی بود. البته با تمام این سختی ها معتقدم خدا بزرگ است و کسی که این همه زحمت کشیده حقش پایمال نخواهد شد.

این اسکی باز معلول گفت: حتی اگر به پارالمپیک چین هم اعزام نشوم، چیزی را از دست نداده ام و در 3 سال گذشته تلاش کردم تا در رشته اسنوبرد پیشرفت خوبی داشته باشم. به هر صورت امیدوارم تا 4 بهمن که لیست نهایی ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک به مسوولین برگزار کننده باید اعلام شود، کمیته ملی پارالمپیک در خصوص نفرات اعزامی دوباره تجدیدنظر کند.

خلیل تاش در خاتمه پیرامون این پرسش که در صورت اعزام آیا تصور می کنید جزو 10 نفر برتر پارالمپیک زمستانی قرار بگیرید، گفت: فاصله امتیازات من با نفر اول دنیا چیزی حدود 3 تا 4 ثانیه است و خود را در این جایگاه می بینم که در جمع 10 نفر برتر قرار بگیرم، البته من هنوز تمرینات خود را متوقف نکرده ام و همچنان امیدوار به اعزام هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 23300

به "اسکی باز معلول: هنوز هم امیدوار به اعزام به پارالمپیک هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکی باز معلول: هنوز هم امیدوار به اعزام به پارالمپیک هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید