اعلام زمان ارسال لایحه بودجه 1400 شهرداری تهران به شورای شهر

به گزارش دابی بلاگ، تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران از زمان ارسال لایحه بودجه سال آینده شهرداری تا سرانجام دی ماه به شورای شهر اطلاع داد.

اعلام زمان ارسال لایحه بودجه 1400 شهرداری تهران به شورای شهر

محسن هاشمی در گفت وگو با پانا درباره زمان ارسال لایحه بودجه شهرداری تهران اظهار کرد: معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفتند که تا آخر دی ماه لایحه بودجه را به شورای شهر ارسال می نمایند. در پیگیری که انجام شد اعلام کردند اخیرا جلسه ای با نمایندگان کمیسیون های تخصصی شورا داشتند و آماده هستند تا لایحه را به شورا ارائه دهند اما نمی دانم که تاخیر وجود دارد یا خیر.

رئیس شورای شهر تهران درباره چرایی جهش بالای عدد بودجه شهرداری تهران نیز گفت: جدیدا بخشنامه ای از سوی استانداری یا فرمانداری داده شده است که تبصره های بودجه هم باید عدد داشته باشد. در گذشته وقتی تبصره ای داشتیم، می گفتیم شهرداری موظف است کاری را انجام دهد اما نمی گفتیم چقدر بودجه هزینه کند. اکنون بخشنامه کردند که تبصره ها هم باید عدد داشته باشد در نتیجه وقتی بودجه را نگاه می کنیم، می بینیم عدد بالا رفته است ولی در اصل همپوشانی وجود دارد و باید همپوشانی را چک کرد تا متوجه شد که عدد بودجه چقدر است.

وی تاکید نمود: همچنین وقتی در موضوعی همچون واگن تبصره گذاشته می گردد، در بودجه معانت حمل و نقل نیز درباره واگن بودجه معین شده است که عدد بالا می رود اما در اصل همپوشانی است که اگر کم گردد عدد بودجه پایین می آید. بنابراین همپوشانی جدیدی است که برای تبصره های بودجه اتفاق افتاده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 14954

به "اعلام زمان ارسال لایحه بودجه 1400 شهرداری تهران به شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان ارسال لایحه بودجه 1400 شهرداری تهران به شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید