اینستاگرام پست های مضر را پنهان می نماید

به گزارش دَبی بلاگ، در هر گوشیه جنگل سایبری وسیعی که ما آن را اینترنت می نامیم، تهدید های بالقوه ای در کمین هستند. اکنون محتویات نامناسب بسیاری در این فضا وجود دارد.

اینستاگرام پست های مضر را پنهان می نماید

به گزارش خبرنگاران، شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام، دائما در حال آزمایش روش های نو برای فیلتر کردن محتوای مضر می باشد. اینستاگرام در پی واکنش های شدید اخیر توسعه Instagram Kids را نیز متوقف نموده است. اکنون این شرکت تغییرات دیگری را در وبلاگ رسمی خود به اشتراک گذاشته است و هدف این تغییرات را محدود کردن محتوای بالقوه مضر عنوان نموده است.

خلاصه تغییرات اینستاگرام:

اینستاگرام به حذف محتوای مغایر با دستورالعمل های انجمن خود ادامه می دهد، گفتنی است که فعلا پست هایی که ممکن است حاوی قلدری، خشونت یا سخنان مشوق نفرت باشند در فید و استوری ها نشان داده می شوند. اینستاگرام پست های ناراحت نماینده را بر اساس سابقه گزارش محتوای شما رتبه بندی می نماید. این تغییرات فقط بر پست های فرد تأثیر می گذارد، نه روی حساب ها. اینستاگرام بعلاوه متوجه خواهد شد که پست های افراد به چه دلیلی حدف می گردد.

اینستاگرام چندین الگوریتم برای تشخیص محتوای مخرب طراحی نموده است، اما در حال حاضر این شبکه اجتماعی محبوب، پست های مرزی و منطقه ها خاکستری احتمالی را هدف قرار داده است. اینستاگرام کوشش می نماید تا پست هایی که گزارش می دهید را پیش بینی کند و برای پیشگیری رتبه آن پست را در فید شما کاهش دهد. تا به امروز الگوریتم های اینستاگرام سعی می کردند محتوای مضر را از قسمت هایی از برنامه که برای کاربران عمومی قابل مشاهده است، مانند Explore پنهان نمایند. با اعمال تغییرات نو این پست ها برای کاربرانی که پست نماینده محتویات مضر را فالو نموده اند، رتبه پایین تری خواهند داشت. این تغییرات در حال حاضر اعمال شده است.

منبع: phonearena

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1401 بروزرسانی: 21 خرداد 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 24882

به "اینستاگرام پست های مضر را پنهان می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام پست های مضر را پنهان می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید