برنده آخرین مناظره ترامپ و بایدن کیست؟

به گزارش دابی بلاگ، خبرنگاران : شبکه تلویزیونی سی ان ان طی نظرسنجی که در آخرین مناظره ریاست جمهوری انتخابات 2020 آمریکا به عمل آورد، جوبایدن نامزد دموکرات را برنده این مناظره بیان کرد.

برنده آخرین مناظره ترامپ و بایدن کیست؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، سومین و آخرین مناظره بین دونالد ترامپ و جو بایدن دو رقیب اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شامگاه پنجشنبه (اول آبان ماه) در نشویل ایالت تنسی شروع شد که رسانه های خبری از جلمه سی ان ان، در نظر سنجی به واکنش مخاطبان این مناظره پرداختند.

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد: بنابر نظرسنجی این شبکه، 53درصد بایدن را برنده آخرین مناظره دانسته اند، درحالی که تنها 39 درصد دونالد ترامپ را برنده آن دانستند.

این شبکه خبری در ادامه اعلام نتایج این نظرسنجی اضافه کرد: بایدن در موضوعات مهمی همچون سیاست خارجی یا مقابله با شیوع ویروس کرونا نسبت به رقیب جمهوریخواه خود پیشتاز بود، اما در موضوع اقتصاد ترامپ با 56 درصد در برابر 44درصد بایدن، از وی پیشی داشت.

مخاطبان علاقه ای به هیچ یک از دو نامزد ندارند

سی ان ان اضافه کرد: نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که مناظره شب گذشته تاثیر بنیادی و چندانی بر روی مخاطبان و رای دهندگان آمریکایی نداشته است، چنانچه در پاسخ به این پرسش دیدن این مناظره شما را ترغیب به رای دادن به کدام نامزد نموده؟، تنها 21درصد متمایل به بایدن و 14درصد نیز به ترامپ تمایل داشتند؛ اما 64درصد از ناظران این مناظره علاقه و تمایلی به هیچ یک از این دو نداشته اند.

سومین و آخرین مناظره انتخاباتی دو رقیب اصلی ریاست جمهوری آمریکا شامگاه پنجشنبه (اول آبان ماه) در نشویل ایالت تنسی شروع شد و سوال اول مجری درباره بحران شیوع کرونا در آمریکا بود، اما این مناظره سوال هایی هم در زمینه موضوع های مرتبط با امنیت ملی و تا حدودی سیاست خارجی داشت.

جو بایدن نامزد حزب دموکرات و دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه برای آخرین بار رو در روی هم قرار گرفتند تا در مدت 90 دقیقه به سوالات مربوط به 6 موضوع پاسخ دهند و یا همدیگر را به چالش بکشند.

انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا خواهد بود که قرار است در 3 نوامبر 2020 (13 آبان 1399) برگزار گردد.

تحلیلگران و ناظران داخلی آمریکا این دوره از انتخابات را یکی از متفاوت ترین دوره های انتخاباتی در تاریخ این کشور می دانند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 12591

به "برنده آخرین مناظره ترامپ و بایدن کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنده آخرین مناظره ترامپ و بایدن کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید