سندرز مجددا به ترامپ حمله کرد

به گزارش دَبی بلاگ، ایسنا نوشت: سناتور برنی سندرز با انتقاد از سیاست های دولت ترامپ تاکید کرد: ما به گزافه گویی، دروغ پردازی و لفاظی بیشتر از سوی کاخ سفید نیازی نداریم، بلکه ما نیازمند یک سیاست ملی هستیم که بر پایه علم باشد.

سندرز مجددا به ترامپ حمله کرد

برنی سندرز، از سناتورهای مستقل آمریکا در یک سری پیام های توییتری نوشت: رسوایی حال حاضر این است که ما سیاست ملی بر پایه علم، افزایش آزمایش و تعامل با بحران های پیش رو نداریم. در عوض، ما رئیس جمهوری داریم که همگان را در جهان بابت این مسائل سرزنش می کند، الا خودش را.

او ادامه داد: پیش از این بحران، نیمی از مردم ما فقط با دریافت هر ماه حقوقشان امورات می گذراندند. ده ها میلیون تن از هیچ نوع بیمه سلامتی برخوردار نیستند. حدود 40 میلیون تن در فقر به سر می بردند. 500 هزار تن کارتن خواب بودند. نمی توانیم به آن شرایط عادی بازگردیم. ما باید رو به جلو حرکت کنیم و مالی را به وجود آوریم که به نفع همه باشد.

سندرز درباره احتمال ساخت واکسن کرونا هم نوشت: بیایید امیدوار باشیم که بعد از آزمایش های بالینی، اثرگذاری چنین واکسنی تایید شود. اگر اینطور باشد، دولت واشنگتن باید برای یک قیمت منصفانه با شرکت تولیدکننده وارد گفت وگو شود و بعد این واکسن را به طور رایگان میان آمریکایی ها توزیع کند. هیچکس نباید به دلیل اینکه پول ندارد که یک واکسن نجات دهنده را تهیه کند، بمیرد یا بیمار شود.

این سناتور که به تازگی از رقابت انتخاباتی 2020 آمریکا کنار کشیده است، افزود: بله. ما می توانیم و اقتصاد را بازگشایی خواهیم کرد اما این کار باید با حفظ ایمنی انجام شود. ما به گزافه گویی، دروغ پردازی و لفاظی بیشتر از سوی کاخ سفید نیازی نداریم. ما نیازی نداریم که 50 ایالت آمریکا در مسیرهای متفاوت حرکت کنند. ما به یک سیاست ملی نیاز داریم که بر پایه علم باشد.

سندرز تاکید کرد: اگر موردی باشد که امید داشته باشم ما از این تجربه دردناک بیاموزیم، شاید این باشد که اقتصاد و دولتی را به وجود آوریم که به نفع همگان کار کند، نه فقط تعداد معدود و ثروتمند از حامیان مالی کمپین های انتخاباتی.

312 310

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 8849

به "سندرز مجددا به ترامپ حمله کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز مجددا به ترامپ حمله کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید