بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با حمله به مردم کابل

به گزارش دَبی بلاگ، به گزارش خبرنگاران، حزب رفاه ملی افغانستان در واکنش به حملات روز گذشته به کابل که دستکم هشت کشته برجای گذاشت بیانیه ای را صادر کرد.

بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با حمله به مردم کابل

در بخشی از این بیانیه که برای انتشار در اختیار خبرنگاران قرار گرفته آمده است: حزب رفاه ملی افغانستان حمله وحشیانه و راکت باران مردم بی دفاع کابل توسط عوامل کشورهای خارجی را محکوم می کند و آن را جنایت آشکار علیه دولت و ملت افغانستان می داند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است با نسبت دادن این حمله به طالبان و دست داشتن سازمان سیا و آی اس آی پاکستان در آن آمده است: مردم شریف افغانستان بدانند تا نظامیان بیگانه در افغانستان باشند شرایط کشور تغییر نمی نماید، صلح و ثبات به وجود نمی آید و این جنایت ها و کشتار مردم بی دفاع همچنان ادامه خواهد داشت.

در بخش سرانجامی این بیانیه آمده است: حزب رفاه ملی افغانستان باور دارد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با اعمال سیاست های غلط، غیر منطقی و عجولانه خود در افغانستان و کشورهای منطقه و شکست انتخاباتی 2020 در سرانجام حکومت خود می خواهد تقاص آن را از دولت و ملت های افغانستان و کشورهای منطقه بگیرد.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 13628

به "بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با حمله به مردم کابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه حزب رفاه ملی افغانستان در رابطه با حمله به مردم کابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید