توجه ویژه به امور جوانان برای آسیب شناسی و دفع توطئه های دشمنان

به گزارش دَبی بلاگ، خبرنگاران/لرستان فرماندار خرم آباد بر توجه ویژه به امور جوانان برای آسیب شناسی و دفع توطئه های دشمنان تأکید کرد.

توجه ویژه به امور جوانان برای آسیب شناسی و دفع توطئه های دشمنان

جعفر طولابی دوم بهمن ماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خرم آباد ضمن تقدیر از اقدامات اجرا شده در حوزه جوانان، اضافه نمود: دشمن در هدف قرار دادن جوانان در حوزه های مختلف کوشش های زیادی داشته است.

وی ادامه داد: در این راستا باید توجه ویژه به امور جوانان برای آسیب شناسی و دفع توطئه های دشمنان داشته باشیم.

طولابی با تاکید بر فعال شدن کمیته های زیرمجموعه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان از مسئولین این کمیته ها خواست با برگزاری جلسات و طرح موضوعات مربوطه، مطالعه و آسیب شناسی مسائل نسبت به انعکاس نتایج به این ستاد جهت تصمیم گیری اقدام نمایند.

فرماندار مرکز لرستان از دستگاه های فرهنگی نظیر آموزش و پرورش، دانشگاه ها، سازمان تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر دستگاه ها و نهادهای حمایتی در حوزه مسائل فرهنگی خواست اقدامات لازم فرهنگی را با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تهدیدات فرهنگی اجتماعی را در طول سال انجام و گزارش عملکرد را به این ستاد ارایه نمایند.

وی در ادامه توسعه امکانات ورزشی و پر کردن اوقات فراغت جوانان را گامی مهم در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانست و از اداره ورزش و جوانان و ارگان های ذیربط خواهان توجه بیشتر به توسعه امکانات ورزشی در شهر و روستاهای تابعه این شهرستان شد.

طولابی با برشمردن خانواده به عنوان بستر اصلی توسعه جامعه از کمیته امداد و بهزیستی شهرستان خواست ضمن شناسایی آسیب ها و تهدیدات و اولویت بندی اقشار آسیب پذیر در جهت توانمندسازی این خانواده ها اقدامات لازم را بعمل آوفرایند.

وی در ادامه خواهان تسهیل در فرایند اعطای تسهیلات اشتغال و ازدواج به جوانان شد و به ارایه آموزش های لازم در زمینه های شغلی و زندگی به متقاضیان تاکید نمود.

فرماندار مرکز استان در آستانه دهه مبارک فجر خواهان برگزاری باشکوه مراسم و برنامه های متنوع برای جوانان با رعایت شرایط کرونایی شد.

وی در خاتمه بر شناسایی استعدادهای نهفته جوانان شهرستان و یاری در جهت رشد و بالندگی این استعدادها در حوزه های آموزشی، تحصیلی، هنری و ورزشی تاکید نمود و جوانان شهرستان را انسان هایی شریف و باانگیزه بالا برشمرد.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 15019

به "توجه ویژه به امور جوانان برای آسیب شناسی و دفع توطئه های دشمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه ویژه به امور جوانان برای آسیب شناسی و دفع توطئه های دشمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید