حضور نظامی روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است

به گزارش دابی بلاگ، رئیس جمهور سوریه در سخنانی با حمایت از حضور نظامی روسیه در کشورش، گفت: هدف از حضور نظامی روسیه در سوریه مبارزه با تروریسم است و دمشق و مسکو در همین زمینه با یکدیگر همکاری می نمایند.

حضور نظامی روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در سخنانی از حضور نظامی روسیه در این کشور حمایت کرد.

وی در این خصوص با اشاره به وجود پایگاه های نظامی روسیه در سوریه، گفت: حضور نظامی روس ها در سوریه با هدف مبارزه با تروریسم صورت می گیرد و دمشق و مسکو در همین زمینه با یکدیگر همکاری دارند.

اسد در ادامه یادآور شد: نباید این واقعیت را نادیده گرفت که امروز قوانین بین المللی نادیده انگاشته می شوند و دنیا بر اساس قانون جنگل اداره می شود؛ بنابراین در چنین وضعیتی لازم است که نوعی توازن قوا در سطح بین الملل ایجاد شود و روسیه باید این توازن را بازگرداند.

رئیس جمهور سوریه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن خصمانه توصیف کردن سیاست های کشور های غربی در قبال دمشق، توضیح داد: ما اعتقاد داریم که دنیا امروز بیش از هر زمان دیگری به توازن قدرت احتیاج دارد و روسیه در جهت برقراری این توازن حرکت می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 12073

به "حضور نظامی روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور نظامی روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید