رزمایش مبارزه بیولوژیک با بیماری کرونا تا ریشه کنی کرونا ادامه دارد

به گزارش دابی بلاگ، فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش گفت:رزمایش مبارزه بیولوژیک با بیماری کرونا تا ریشه کنی کرونا ادامه دارد.

رزمایش مبارزه بیولوژیک با بیماری کرونا تا ریشه کنی کرونا ادامه دارد

به گزارش خبرنگار امیر سرتیپ علی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش در تبادل نظر با دابی بلاگ گفت:ارتش با تمام قدرت تا خاتمه ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در حالت آماده باش است و هم در حوزه عملیاتی و هم حوزه معیشتی فعالیت می نماید.

امیر حاجیلو ادامه داد:ارتش در شمالغرب کشور سه برابر توان یگان های جنگ نوین و بهداشت و درمان خود را برای مبارزه با کرونا اختصاص داده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش با اشاره به ایجاد تخت های بیمارستانی توسط ارتش اضافه نمود:در 11 شهرستان منطقه شمال غرب کشور 1050 تخت بیمارستانی راه اندازی نموده ایم.

او اضافه نمود: در ایستگاه های پایش ارتش در شمالغرب کشور 270 هزار نفر از هموطنان در زمینه بیماری کرونا پایش شده تند که از این تعداد 170 نفر برای ادامه درمان به بیمارستان ها معرفی شده اند.

امیر حاجیلو اعلام کرد: در ششمین مرحله رزمایش بیولوژیک با بیماری کرونا در شمالغرب کشور، از روز دوشنبه اول اردیبهشت به تعداد 500 هزار بسته غذایی و بهداشتی بین خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع خواهد شد.

او گفت: ارتش در بیش از 1200 کیلومتر از مرز های کشور حضور دارد و با تمام قدرت از حریم کشور پاسداری می نماید.

ن م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 7818

به "رزمایش مبارزه بیولوژیک با بیماری کرونا تا ریشه کنی کرونا ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش مبارزه بیولوژیک با بیماری کرونا تا ریشه کنی کرونا ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید