نخستین پویش به تو ای دوست سلام در تهران برگزار می شود

به گزارش دَبی بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران-اولین پویش به توی ای دوست سلام بر اساس تفاهم نامه همکاری بین سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و اتاق بازرگانی تهران با رویکرد حفظ محیط زیست و یاری رسانی به نیازمندان شهر برگزار خواهد شد.

نخستین پویش به تو ای دوست سلام در تهران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر با ذکر این خبر گفت: این پویش با همکاری بین این سازمان و اتاق بازرگانی تهران و بهره مندی از توانمندی خیریه ها و سمن های منتخب و فعال شهر در راستای حفظ محیط زیست و خدمت رسانی به بچه ها کار، زنان سرپرست خانواده و معلولین اجرا می شود.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اضافه کرد: هر ساله با فرا رسیدن ایام نوروز، همانند سالیان گذشته سازمان ها و ارگان ها اقدام به ارسال تبریکات نوروزی خود به صورت کارت های کاغذی می کنند که این فرایند به واسطه از بین بردن منابع زیستی و به واسطه چرخه تولید کاغذ، قطع درختان و ایجاد آلودگی محیطی، آسیب های جبران ناپذیری را متحمل محیط زیست خواهد کرد. اجرای این پویش تلاش نوینی در حفظ محیط زیست همگام با دستگیری از قشر نیازمند شهر خواهد بود.

وی تشریح کرد: در این پویش سازمان ها، شرکت ها و سازمان های اقتصادی در سطح شهر تهران در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی کارت های تبریک دیجیتالی را که از طریق اتاق بازرگانی تهران تهیه شده، جایگزین کارت های کاغذی خواهند کرد که هزینه تهیه این کارت ها صرف تامین بسته های معیشتی و حمایتی در قالب بن کارت و توزیع آن بین بچه ها کار، زنان سرپرست خانواده و معلولین خواهد شد.

دبیر ستاد راهبری مسئولیت پذیری اجتماعی شهر تهران ادامه داد: این پویش از 10 اسفند ماه آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود تا قبل نوروز 1401 این بن کارت ها از طریق عواید جمع آوری شده تهیه و در اختیار این قشر نیازمند قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 24258

به "نخستین پویش به تو ای دوست سلام در تهران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین پویش به تو ای دوست سلام در تهران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید