واریز وجه فروش سهام عدالت برای 3.1 میلیون نفر

به گزارش دَبی بلاگ، مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: بیش از 3 میلیون و 955 هزار نفر سفارش فروش سهام عدالت خود را تکمیل کردند که از این میزان 3 میلیون و 102 هزار نفر وجه خود را دریافت کرده اند و بقیه در فرآیند فروش قرار دارند.

واریز وجه فروش سهام عدالت برای 3.1 میلیون نفر

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، مریم شاه حسینی مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در مورد این که تا کنون چند شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس پذیرش شده و چند نماد قابل معامله شده است؟، گفت: در حال حاضر 29 شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس اوراق بهادار تهران درج شده اند و زمینه معاملات 15 شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس تهران فراهم شده است.

مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی در برابر این پرسش که سهامداران عدالت در روش غیر مستقیم، مالک چه می شوند و آیا می توانند کل سهامشان را به فروش برسانند؟، گفت: سهامدارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند، مالک سهام شرکت های سرمایه گذاری استانی خود می شوند و در حال حاضر می توانند 60 درصد از سهام خود را به فروش برسانند.

شاه حسینی در مورد شرایط فروش سهام عدالت سهامداران نیز گفت: بیش از 3 میلیون و 955 هزار نفر سفارش فروش سهام عدالت خود را تکمیل کردند که از این میزان 3 میلیون و 102 هزار نفر وجه خود را دریافت کرده اند و بقیه در فرآیند فروش قرار دارند.

bestcanadatours.com: https://bestcanadatours.com، تور ارزان کانادا، ویزای تضمینی مولتی کانادا، ویزای مولتی 5 ساله کانادا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 13164

به "واریز وجه فروش سهام عدالت برای 3.1 میلیون نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز وجه فروش سهام عدالت برای 3.1 میلیون نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید