پیش بینی می گردد 2 هزار وسیله نقلیه وارد مرکز شهر اتاوا شوند

به گزارش دَبی بلاگ، ورود کاروان های مختلف برای صبح شنبه برنامه ریزی شده است، اما بعضی از کامیونداران آدینه به اتاوا رسیدند و معترضان بعدازظهر روز آدینه در حمایت از کامیونداران تجمع کردند.

پیش بینی می گردد 2 هزار وسیله نقلیه وارد مرکز شهر اتاوا شوند

بیشتر خیابان های منتهی به مجلس هیل به روی خودروها بسته بود و افراد پیاده می توانستند خود را به محل برسانند اما بعضی از کامیون داران نیز توانستند خود را به خیابان های نزدیک مجلس هیل برسانند.

در امتداد خیابان ولینگتون در اتاوا، چندین وسیله نقلیه از انواع مختلف پارک شده بودند. افرادی که با کامیون آمده بودند می گفتند که آماده ماندن برای چند روز هستند.

موج اعتراض در ابتدا در مخالفت با الزام واکسیناسیون تحمیل شده به وسیله دولت فدرال بر کامیونداران فرامرزی به وجود آمد. با گذشت زمان، انگیزه های سایر افرادی که به جنبش پیوسته اند بسیار گسترده تر شد و برای مقابله با چندین محدودیت بهداشتی است.

این در حالی است که نیروهای پلیس روز آدینه به فعالیت های آمادگی خود ادامه دادند.

پلیس اتاوا مشغول رایزنی با سازمان اطلاعات و امنیت کانادا CSIS و بعلاوه پلیس استانی و تهیه برآورد مقدار تهدید احتمالی می باشند تا کنترل شرایط از دست خارج نشود. پلیس پیش بینی نموده 2 هزار وسیله نقلیه وارد مرکز شهر اتاوا شوند و نزدیک به 5000 تظاهرکننده وجود داشته باشند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 23541

به "پیش بینی می گردد 2 هزار وسیله نقلیه وارد مرکز شهر اتاوا شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی می گردد 2 هزار وسیله نقلیه وارد مرکز شهر اتاوا شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید