3 خرید تازه استقلال معین شدند

به گزارش دَبی بلاگ، با گذشت بیش از یک ماه از شروع جابجایی تابستانی، بسیاری از تیم ها عمده جابجایی خود را انجام داده اند.

3 خرید تازه استقلال معین شدند

تیم استقلال هم با اینکه دیرتر از پیش بینی وارد بازار جابجایی بازیکن شد، اما با به خدمت گرفتن چند بازیکن و تمدید با چند نفر دیگر اقدامات مثبتی در این زمینه انجام داد؛ تا جایی که امروز نمی توان گفت آبی های مرکز از جابجایی عقب هستند.

آبی ها تا به امروز به صورت رسمی سجاد شهباززاده، رضا میرزایی، امید حامدی فر و محمد حسین زواره ای را به خدمت گرفته اند و با 4 بازیکن خودشان تمدید نموده اند که این 4 بازیکن عبارتند از رافائل سیلوا، مهدی مهدی پور، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی.

پیرامون این تیم نام های زیادی شنیده می گردد که مذاکرات با بعضی از آن ها صورت گرفته است تا جایی که می توان تعدادی از این بازیکنان را برای فصل آینده استقلالی دانست.

اولین تمرین آبی پوشان با حضور سرمربی نو این تیم روز شنبه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می گردد و یکی از برنامه های مدیران استقلال تا قبل از شروع تمرینات، قطعی کردن حضور 3 چهره نام آشنا، اما نو در این تیم و برگزاری اولین تمرین با حضور این 3 بازیکن است.

کاوه رضایی، محمد نادری و محمد محبی نفرات نوی هستند که مذاکراتشان با آبی ها از مدت ها قبل شروع شده و فرایند این مذاکرات هم کاملاً مثبت بوده است و احتمال اینکه تا قبل از اولین تمرین آبی پوشان حضور این افراد قطعی شده و در تمرینات حضور یابند، هست.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 25959

به "3 خرید تازه استقلال معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 خرید تازه استقلال معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید