طراحی و احداث گلخانه گل های زینتی و گلدانی دانشگاه رازی به همت دانشجویان انجام شده است

به گزارش دابی بلاگ، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: طراحی و فرایند احداث پروژه افتتاح گلخانه گل های زینتی و گلدانی در پردیس این دانشگاه از سوی دانشجویان به انجام رسیده است.

طراحی و احداث گلخانه گل های زینتی و گلدانی دانشگاه رازی به همت دانشجویان انجام شده است

علی بهشتی آل آقا، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی کرمانشاه در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه دابی بلاگ، ضمن اشاره به افتتاح گلخانه گل های زینتی و گلدانی در پردیس این دانشگاه گفت: افتتاح گلخانه گل های زینتی و گلدانی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی، پروژه ای ارزشمند و حاصل کوشش دانشجویان است.

بهشتی آل آقا اضافه کرد: طراحی و فرایند احداث این پروژه توسط دانشجویان به انجام رسیده و در بخش هایی که احتیاج بود از نظر علمی هدایت و مشاوره لازم را به آنان ارائه دادیم.

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی کرمانشاه تاکید نمود: افتتاح این پروژه، هدف نهایی و نقطه غایی ما نیست بلکه ابتدای یک راه بلندی است که امیدواریم دانشجویان دیگر با الگو دریافت از دانشجویان امروز به این خودباوری برسند و بتوانند از عرصه علم به عرصه عمل و کارزار فراوری و فناوری پا بگذارند و امیدواریم در آینده شاهد افتتاح پروژه های مشابه در دانشگاه به ویژه در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی باشیم و دانشگاه به اهداف والای خود دست یابد.

وی در مورد پروژه گلخانه گل های زینتی و گلدانی شرح داد: 1000 مترمربع عرصه را در اختیار دانشجویان متقاضی قرار دادیم که از این مقدار 500 مترمربع به سازه گلخانه تبدیل شد و علاوه بر پشتوانه علمی، زیرساخت هایی مانند آب، برق، گاز و سیستم گرمایش و سرمایش را تامین کردیم، ضمن اینکه دانشجویان تسهیلاتی را از بانک رفاه دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: dabiblog.ir شناسه مطلب: 4330

به "طراحی و احداث گلخانه گل های زینتی و گلدانی دانشگاه رازی به همت دانشجویان انجام شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی و احداث گلخانه گل های زینتی و گلدانی دانشگاه رازی به همت دانشجویان انجام شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید