روانشناسی

آیا هنگام مهاجرت به آمریکا باید خانه بخریم یا اجاره کنیم؟

تصمیم گیری در خصوص خرید یا اجاره خانه در آمریکا تصمیم گیری بزرگی است. شاید اساسی ترین قسمت مهاجرت شما به خارج از کشور، یافتن مکانی برای زندگی است که در واقع مهم ترین موضوعی است که در زمان مهاجرت با آن روبرو می شوید.

10 اردیبهشت 1400

خشت به خشت آموزش

خنده می نشیند روی لب های پسربچه، زمانی که نام خود را از روی کاغذ می خواند. صدای خنده اش، در بین خشت و گل های تازه قاب زده می پیچد، پرواز می نماید و می رود به آسمان.

13 فروردین 1400

تعبیر خواب نمک - دیدن نمک در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب نمک و یا دیدن آن در خواب بیانگر پدیدآمدن یک شعله و یا جرقه ای در زندگی فرد بیننده خواب است. این احتمال وجود دارد که از نظر اقتصادی قدرتمند خواهید شد.

15 اسفند 1399

علت گردن درد و درمان آن با ادویه!

گردن درد یکی از دردهای آزاد دهنده است که برای درمان و پیشگیری از آن راه های طبیعی و خانگی نیز وجود دارد.

18 بهمن 1399

خواص شگفت انگیز دمنوش پوست پرتقال

در طب سنتی از خواص درمانی جوشانده پوست پرتقال برای تقویت سیستم ایمنی بدن و سیستم اعصاب استفاده می شود، درمان سرفه، سرماخوردگی، از خواص درمانی دمنوش پوست پرتقال است.

15 بهمن 1399

بدترین کارهایی که مردم قبل از خواب انجام می دهند

استفاده از تلفن همراه هوشمند یا تبلت قبل از خواب می تواند منجر به یک ساعت دیرتر خوابیدن در آنها گردد.

3 بهمن 1399

سفر به آمریکا: خانه تخم مرغ در نیویورک به زودی افتتاح می گردد

نمایشگاه موقت خانه تخم مرغ در قسمت شرقی شهر نیویورک از 7 تا 27 آوریل برگزار می گردد. خانه تخم مرغ با طرح های مختلفی از تخم مرغ ساخته شده است و هدف از ساخت آن، نمایش عشق مردم دنیا به تخم مرغ و دوری از فضای شلوغ شهر بوده است.

27 دی 1399

عوارض روانی جانکاه کرونا؛ بحران سوگ و فقدان!

به من گفتند چون فرایند سوگ پدرت را در چهل روز به طور طبیعی طی نکردی دچار بحران سوگ شدی، ذهن تو این راه را برای سوگواری انتخاب نموده است؛ اما من هنوز هم باور نمی کنم چه روز هایی بر من و خانواده ام گذشته است. این ها را زهره می گوید که پدرش را در همان اوایل شیوع...

25 آذر 1399

22 کاربرد جوش شیرین که شما را شگفت زده خواهند کرد

برخی از ترکیبات، خواص و کاربردهای شگفت انگیزی دارند که اگر از آن ها آگاه باشیم می توانیم با صرف هزینه کمتر، بسیاری از مسائل کوچک را حل کنیم. جوش شیرین یکی از همین ترکیبات بسیار مفید و کاربردی است .

21 آذر 1399

دانشگاه تهران با بیش از یکصد رتبه ارتقاء در رتبه 600-501 دنیا نهاده شد

آخرین رتبه بندی تایمز (THE) از دانشگاه های معتبر دنیا اخیراً منتشر شد و بر اساس آن دانشگاه تهران در مقیاس دنیای با بیش از یکصد رتبه اتقاء، رتبه بین 600-501 دنیا را از آن خود کرد.

8 آذر 1399

سیستم ایمنی بدن را با مصرف این خوراکی ها تقویت کنید

سیستم ایمنی بدن وظیفه دفاع از بدن در برابر بیماری ها را دارد. با مصرف مواد غذایی مثل بادام، سیر، اسفناج، چای سبز و زنجبیل می توان سیستم ایمنی بدن را تقویت کرد

8 آذر 1399

5 علامت ابتلا به کرونا که انتظار آن را ندارید

دانشمندان انگلیسی به تشریح 5 علامت ابتلا به کرونا که کمتر مورد توجه قرار می گیرند، پرداختند.

27 آبان 1399

چرا جوانان تن به ازدواج نمی دهند؟

یکی از مسائل کنونی جامعه امروزی کشورمان ازدواج دیرهنگام پسران و دختران ایرانی است که می تواند دلایل مختلفی از جمله مسائل مالی باشد.

17 آبان 1399

تکنیک های مدیریت زمان ؛ 12 تکنیک موثر و کاربردی

همه ما بارها کوشش نموده ایم تا بتوانیم زمان خود را مدیریت کنیم. اگر در حال حاضر جزء افرادی هستید، که نظم خاصی در برنامه های خود ندارید و همواره با کمبود وقت روبرو هستید، خبر خوب این است که تکنیک های مدیریت زمان به شما یاری خواهند کرد تا بتوانید برنامه...

30 مهر 1399

افزایش خطر ابتلا به سرطان دهان با استعمال دخانیات

به گزارش خبرنگاران، تنباکو از بسیاری جهات به دندان های شما آسیب می رساند. سیگار توانایی دهان را برای مقابله با عفونت محدود و شما را در مقابل باکتری هایی که به وسیله سیگار کشیدن تکثیر می شوند، بی دفاع می نماید. هنگامی که دهان شما قادر به مبارزه نیست، پلاک...

4 مرداد 1399

رسن: تمرین کردن استرس را کاهش می دهد

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس، استفاده از موقعیت فعلی دنیا برای تقویت سلامت جسم و روان را امری حیاتی توصیف کرد.

20 تیر 1399

23 چهره معروفی که صبح خیلی زود بیدار می شوند

سحرخیزی عادت مفید و البته سختی است که همه از آن استقبال نمی نمایند. اما چهره های معروفی هستند که آن را به کار می گیرند.بیدار شدن از خواب هنگام طلوع خورشید به مدیرانی مانند تیم کوک، مدیرعامل اپل و کوین اولری سرمایه گذار Shark Tank اجازه می دهد که وظایف کاری...

24 اردیبهشت 1399

آشنایی با اختلال خودبیمار پنداری گروهی و اهمیت کاهش استرس

در شرایطی که خبر ویروس کرونا از همه جا به گوش می رسد باید مراقب بعضی تاثیرات جانبی و روانی ناشی از آن باشیم و نگرانی بیش از حد به خودمان راه ندهیم. در اینجا می خواهیم با اختلالی به نام خودبیمار پنداری گروهی آشنا شویم.

26 فروردین 1399

تاثیر استفاده از مکمل های دارای آنتی اکسیدان بر بهبود باروری مردان

نتایج یک پژوهش نشان می دهد کاهش استرس اکسیداتیو با استفاده از مکمل های دارای آنتی اکسیدان می تواند به عنوان یک روش درمانی برای بهبود عملکرد اسپرم و افزایش احتمال موفقیت روش های درمانی بالینی مورد استفاده قرار گیرد.

25 فروردین 1399

با استارتاپ توان توانمندی خود را به دست آورید

ایده اولیه استارتاپ توان به احتیاجها و کمبودهایی باز می گشت که خودم و همکاران جوانم آنها را در حوزه فیزیوتراپی احساس می کردیم. مهم ترین احتیاج ما کسب درآمد در حوزه فیزیوتراپی به وسیله درمان در منزل، به صورت خصوصی بود.

12 فروردین 1399
تعداد: (32)