روانشناسی

تقویت کننده های سیستم ایمنی بدن

همانطورکه یک سیستم ایمنی قوی می تواند میکروب های عامل بیماری را دفع کند، یک سیستم ضعیف تر ممکن است همواره نتواند پیروز عمل کند. در زیر چند هدایت برای بالا بردن سیستم ایمنی شما آورده شده است.

26 مهر 1400

درمان های خانگی آنفلوانزا

آنفولانزا در نتیجه عفونت با ویروس های آنفلوانزا به وجود می آید، و با احتقان بینی، گلو درد و تب معین می گردد. مقاله پیشِ رو چند داروی خانگی که به کاهش و فرونشاندن این علائم یاری می نمایند را معرفی خواهد نمود.

25 مهر 1400

12 روش آسان برای تحریک موهای سر و رشد بیشتر آن ها

موی سر یکی از مواردی است که بر روی زیبایی و چهره افراد تاثیر زیادی می گذارد. عوامل متعددی وجود دارند که می توانند بدون اینکه حتی متوجه شوید بر روی رشد موها تاثیر منفی بگذارند؛ رژیم غذایی، آب و هوا، ژنتیک، شیوه زندگی و محصولات مراقبتی از این عوامل هستند....

25 مهر 1400

کالسی تونین (CALCITONIN)

موارد مصرف: پیشگیری از پوکی استخوان پس از یائسگی، بیماری پاژه استخوان و نئوپلاسم های بدخیم اندازه مصرف: 50 تا 100 واحد در روز یا یک روز در میان به صورت زیر جلدی یا عضلانی یا یک پاف اسپری بینی

21 مهر 1400

چرا دچار کاهش حافظه می شویم؟ 9 علت غیر منتظره

مداخلات ساده و قدرتمند می تواند برخی علل تعجب آور کاهش سطح حافظه را رفع کند.

20 مهر 1400

خوراکی های ممنوعه برای خلاصی از شر معده درد

یک متخصص طب سنتی ایرانی با اشاره علل بروز معده درد خوراکی های مضر برای معده درد را معرفی کرد.

17 مهر 1400

جهانبخش: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم، جای هیچ خوشحالی نیست

به گزارش خبرنگاران از امارات، علیرضا بیرانوند پس از پیروزی دو بر صفر ایران برابر عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا گفت: خدا را شکر این بازی مهم را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. برای پیروزی آمده بودیم. می دانستیم که تیم عمان با تمام قدرت خواهد آمد.

17 مهر 1400

جهانبخش: برای گلزنی، چند سانتی متر کم آوردم

اگر ضربه ام چند سانتی متر پایین تر بود تبدیل به گل می شد ولی این اتفاق رخ نداد. واقعا فکر کردم توپم گل می گردد.حتی کمی زیر طاق خورد. ولی این چیزها در فوتبال طبیعی است.گاهی توپ ها گل می شوند و گاهی نه.

17 مهر 1400

روش های تعمیر وسایل چوبی در خانه

با این حال آموزش هایی است که هر کسی با کمی وقت گذاشتن و تهیه ابزار کم هزینه می تواند تعمیرات چوب آلات خانه را خودش انجام دهد؛ با هزینه و دردسر خیلی کمتر.

17 مهر 1400

ابعاد برکناری مرد جنگ طلب آمریکایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز سه شنبه در توییتی اعلام نموده است که جان بولتون، مشاور امنیت ملی خود را اخراج نموده است. وی نوشت:شب گذشته به آقای بولتون اطلاع داده است که دیگر نیازی به حضور او در...

17 مهر 1400

رییس فدراسیون کبدی: نگران بودم درخشش کنیا مقابل ایران بودم، نشان دادیم قدرت برتر جهانیم

رییس فدراسیون کبدی گفت: قهرمانی جوانان دنیا بار دیگر نشان داد ایران قدرت برتر کبدی دنیا است.

17 مهر 1400

نکته بهداشتی: جین سنگ، محرک گیاهی

جینسنگ یک گیاه دارویی است که ریشه آن به طور خوراکی به عنوان محرک و تقویت کننده مصرف می گردد.

17 مهر 1400

پویش دانشجویی مقابله با بیماری کرونا به راه افتاد

پویش دانشجویی زندگی، دست یاریگر توست... به منظور یاری به مقابله با بیماری کرونا راه اندازی شد.

17 مهر 1400

دانشگاه های برتر روانشناسی کدامند؟

در فکر تحصیل در رشته روانشناسی هستید؟ پس بهترین دانشگاه های جهان برای این رشته را در این مقاله بشناسید.

17 مهر 1400

طرح خام دولت برای حمایت مالی از خانوارها، تسهیلات حمایتی عجیب با سود و بهره 12 درصد!

در حالی که شیوع کرونا و اضطراب ناشی از آن خانواده های کم درآمد را در نگرانی عمیق در خصوص شرایط معیشتی شان فرو برده است، گویا دولت میخواهد با اجرای طرحی خام، منابع مهم و کمیاب کنونی اقتصاد کشور را با شیوه نادرست توزیع نموده و به هدر دهد.

17 مهر 1400

غذاهایی که نمی گذارند تمرکز کنید!

ایرنا/ نتایج مطالعه ای که به تازگی صورت گرفته است، نشان می دهد که ساعت ها بعد از مصرف یک خوراکی چرب، توانایی فرد برای تمرکز کردن کاهش می یابد.

17 مهر 1400

آیا کووید-19 مشکل شنوایی ایجاد می نماید؟

پیامدهای کووید-19 هر روز افزایش می یابند و اکنون پژوهشگران بریتانیایی گزارش می نمایند که بعضی از بیمارانی که از این عفونت با کروناویروس جدید بهبود می یابند، دچار مسائل ادامه یابنده شنوایی می شوند.

17 مهر 1400

چالش های پرستاری در بحران کرونا

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به مهمترین تفاوت ها و چالش های پرستاری در دوران شیوع کرونا، گفت: کمبود نیروی پرستاری از مهمترین چالش های پیش روی بیمارستان ها در دوران شیوع کروناست.

17 مهر 1400

پایان کار لوئیس سوارز در بارسلونا

رونالد کومان امروز به لوئیس سوارز اطلاع داد که برای فصل بعد به دنبال یک تیم جدید باشد. وکلای سوارز قرار است برای فسخ قرارداد به باشگاه بارسلونا بروند.

17 مهر 1400

بیماری چند شخصیتی چیست؟ علائم و درمان آن بیماری چند شخصیتی چیست؟ علائم و درمان آن

آنالیز تاریخچه زندگی افراد چند شخصیتی نشان می دهد که سابقه مورد سوء رفتارهای جسمی- روانی و بیش از همه جنسی قرار دریافت در دوران کودکی آنها وجود داشته است. بسیاری از آنها از جانب فرد مورد اعتماد خود، مورد آزار قرار گرفته اند.

17 مهر 1400
تعداد: (210)